Home / Mobilya / İDAŞ Kario Yatak Seti

İDAŞ Kario Yatak Seti

İdaş mobilya ürünleri arasında yer alan Kario yatak seti rahatlığı ve konforuyla ilgi görüyor.

İDAŞ Kario Yatak Seti

Yatak odalarımızda dinlenmemize yardımcı en önemli öğeler arasında yer alan yatak tercihi dekorasyonlarımızda da önemli bir yere sahiptir. Yataklarımız ne kadar rahat olursa o kadar konforlu vakit geçirmenin tadına varabiliriz. Bu nedenle yatak seçimini çok iyi yapmamız gerekmektedir.

Bu konuda İDAŞ bize tasarlamış olduğu harika yatak modeli ile karşımıza çıkmakta ve beklediğimiz rahatlığı bizlere sunmaktadır. İDAŞ hazırlamış olduğu kaliteli Kario yatak seti ile birçok kullanıcısına beklentilerinin üzerinde bir yatak rahatlığı sunmaktadır. Kario yatak hareketli bir yatak konumunda olup uyku halinizde vücudunuzu en rahat şekilde yönlendirebilmenizi sağlamaktadır. Vücudunuzu en rahat pozisyona getirmenizi sağlayacak olan bu yatak 4.100 TL’ye satılmaktadır.

Böyle bir rahatlığı yatak odalarında yaşatmak isteyenler internetten bu yatak modelini inceleyerek tercihte bulunabilmektedir. 5 bölgeli pocket yay sistemi bulunan yatak başucunda ve ayakucunda hareketli yay sistemine sahiptir. Motorlu bazaya sahip olan yatak görünümü ile de yatak odalarınızda son derece şık bir görünüm oluşturacaktır. 5 cm visko süngerli topmetress ile yatağınızın ömrü beklediğinizden uzun olacaktır. Her yatak modelinde bütünlük oluşturma amacı ile bulunan başlık tasarımı bu yatak odası modelinde de bulunmaktadır. İDAŞ Kario yatak seti tam bana göre diyorsanız İDAŞ mağaza ziyaretinizi geciktirmeyin.

DAŞ-Kario-Yatak-Modeli İDAŞ Kario Yatak Seti

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 1,852