Home / Mobilya / İki Katlı Ranza Modelleri

İki Katlı Ranza Modelleri

Odalarda yer kazanılması nedeniyle tercih edilen çift katlı ranza modelleri artık şık ve modern görünümleriyle de oda dekorasyonuna katkıda bulunuyor.

Şık Tasarımlı İki Katlı Ranza Modelleri

Ranza yataklar çocuk odalarında sık tercih edilen yatak modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle iki çocuklu aileler çocuk odalarında daha geniş yer olması açısından iki katlı ranza modelleri arasından seçim yapmaktadırlar.

İki katlı ranza modelleri arasından yapacağınız seçimlerde ranza malzemesi ve modern görünümlüğü gibi etkenler sonucunda iki katlı ranza modelleri fiyatlarında değişiklikler oluşmaktadır. Mdf ve suntadan yapılmış ranzalar son derece dayanıklı ve birçok ailenin genel olarak tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bu malzeme seçimleri sessizlik yönünden çok fayda sağlamaktadır.

Üst ranza da yatan çocuğunuz çok sıkılıp sık hareket etse bile alt katta yatan kişi rahatsız olmamaktadır; çünkü ranzadan herhangi bir ses çıkmamaktadır. Üst katta yatan çocuğunuzun düşmemesi amacı ile üst katta koruma bulunmaktadır; bu nedenle çocuğunuzun düşme korkusunu içinizden atabilirsiniz.

Koruma ve güvenlik açısında iki katlı ranza seçiminizi yaparken üst ranza kısımlarındaki korumaların kenar kısımlarının oval olmasına özen göstermeniz gerekmektedir; aksi taktirde sonucu kötü olan durumlara sebebiyet verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

79 queries 1,559