Home / Mobilya / İpek Yatak Modelleri

İpek Yatak Modelleri

Farklı konsept ve fonksiyonlarla tasarlanmış İpek yatak modelleri, müşterilerinin rahat bir uyku geçirmesi için onlarca çeşidiyle satışa sunulmuş durumdadır.

İpek Portatif Yatak Modelleri

Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve rahat bir uyku çekmek için aynı zamanda vücut sağlığınıza uygun baza modelleri sunan İpek Mobilya kaliteli ve dayanıklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Son teknoloji ile üretilen ürünleri istediğiniz ölçü ve modellerde bulabilmek mümkün. Bel ve sırt ağrısı çekenler için harika tasarım baza modellerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Kişilerin isteklerine göre şekillenen modeller fiyatları ile dikkat çekmektedir. Yumuşacık keyifli bir uyku sunan yatak modelleri kalitesi ve dayanıklılığı ile tercih edilen markalar arasında. Hava geçirgenliği sayesinde terleme yapmayan ürünler vücut sıcaklığınızı ayarlamaktadır. Yatak modelleri antibakteriyel ve antialerjik olarak üretilmekte en hassas ciltlere bile uygun malzemelerden üretilmektedir.

Yatakların kalınlığına göre ya da bazanıza uygun modeller bulabilirsiniz. Yataklardaki soft doku sizi yumuşacık sararken yaz kış rahatlık sağlar. Hanımların en çok dikkat ettiği yatak temizliğine gelince İpek ürünlerinin temizliği de kolaydır.

Yaz kış konforlu uyku ile rahatlama imkanı yakalayacağınız ipek mobilya yatak fiyatlarına gelince 500.00 TL ve 1000 TL arasında değişmektedir.

Bir önceki yazımız olan İpek Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde İpek Mobilya, Kanepe Modelleri ve Koltuk Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 2,864