Home / Dekorasyon / Islak Kum Duvar Boyası Rengi

Islak Kum Duvar Boyası Rengi

Mobilyalarınızla uyum sağlayacan duvar boyası çeşitlerinden olan ıslak kum rengi mekanlarınıza ferahlık katacak.

Sade ve Şık Islak Kum Duvar Boyası Rengi

Baharın gelmesi ile badana boya ve dekorasyon değişikliği köklü bir temizlik başladı.Evlerinde duvarlarında değişiklik yapacaklar için bu senenin moda renklerinden biri olan ıslak kum duvar boyası ile evinizin görünümüne şıklık katabilirsiniz.Islak kum rengi ile duvarlarınız daha iç açıcı ve ferah görünecektir.

Mobilyalarınızda da değişiklik yapacaksanız önemli olan ıslak kum duvar renginizi seçtikten sonra mobilya alışverişi yapmanızdır. Bu renk aslında ahşap mobilyalarla çok uyumlu görünecektir. Yani eğer mobilya değişimi yapmayacaksanız ve ahşap ağırlıklı ya da kahve tonlarına yakın bir oturma grubunuz varsa ıslak kum rengi mobilyalarınızla şık bir kombin oluşturacaktır. Evinizin her alanında kullanabileceğiniz bu duvar boyaları sade ve şık bir görünüm sunmaktadır.

Açık bir renk olan ıslak kum rengi koyu renklerle tercih edebilirsiniz. Duvarlarınızda şık bir görünüm elde edebilmek ve içinizi açan bir renk olan ıslak kum rengi içinizi sıkmayan, gözü yormayan, ferah ve aydınlık bir renktir. Her odada şık bir şekilde kullanabileceğiniz ıslak kum rengi ile bu yıl sade ve şık duvarlara sahip olabilirsiniz.

Islak-Kum-Duvar-Boyası Islak Kum Duvar Boyası Rengi

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

66 queries 0,250