Home / Mobilya / İstikbal Koltuk Takımları

İstikbal Koltuk Takımları

Modern çizgileriyle tasarlanmış istikbal koltuk takımları ile şık bir oturma odası ve salon oluşturabilirsiniz.

Modern ve Zarif İstikbal Koltuk Takımları

İstikbal yılların mobilya markası kaliteden ödün vermeyen her sezon ürünlerinin üzerine yeni birşeyler katıp üreten yenilikçi bir markadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz İstikbal ürünlerini ile yıllarca kulanabilirsiniz. Yine şık tasarımları arasında yer alan yepyeni koltuk takımları rahatlığı ve şıklığı ön planda görülüyor. İsterseniz sade isterseniz desen desen modeller sizlere sunuluyor. İster deri ister kumaş modeller iki renkten oluşan şık tasarımlar odalarınızı şık hale sokabilir. Her zevke her eve uygun modellerle odalarınızı dekore edebilirsiniz.

Sade ve modern koltuk takımları ile evlerinize renk katabilirsiniz. Dekorasyon değişikliği yapmak ya da yeni evlenenler için İstikbal koltuk takımları çok uygun fiyatlarla kaçırılmayacak fırsatlarla sizlerin olabilir. Kanepelerinin çekyat olabildiği altındaki kasasının sandık olarak kullanılabilildiği fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Misafirleriniz geldiğinde yatağı kolay bir şekilde açabilir misafirinizin rahat etmesiniz

İstikbal koltuk takımları ile sağlayabilirsiniz. İstikbalin her koltuk takımı ayrı güzellikle ve modern çizgilerle tasarlanmış. Fiyatları 3.000 TL ve 5.000 TL arasında olan koltuk takımları taksitli imkanlarla sizlerin olabilir.

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,812