Home / Mobilya / İstikbal Salon Koltuk Takımı Modelleri 2018

İstikbal Salon Koltuk Takımı Modelleri 2018

1950’li yılların sonlarında Kayseri’de küçük bir atölyede kurulan ve günümüzde sektörünün lideri olan bir firmaya dönüşen İstikbal, sadece Türkiye’de değil uzun zamandır tüm dünyada adını duyurmayı başarmıştır. Mobilya sektöründe bir numara olan İstikbal başarı öyküsünü  1957’den günümüze taşımayı başarmıştır.

Ülke çapında 1000’e yakın mağazası ve internet sitesi ile hizmet veren firma, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası verdiği hizmetle yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Modüler mobilyacılığın öncülerinden olan İstikbal binlerce çeşit ürünle her zevke hitap edebilmektedir. Yatak odasından salon takımına, oturma grubundan genç odasına, bazadan sehpaya, her ürün grubunda birçok modeliyle evlerin vazgeçilmez bir parçası olmayı başaran firma, sürekli kendini geliştirerek daha şık daha rahat modeller üretmek için çalışmaktadır.

istikbal-Palma-Koltuk-Takımı-2018-660x371 İstikbal Salon Koltuk Takımı Modelleri 2018
istikbal Palma Koltuk Takımı 2018

İstikbal Salon Takımı 2018 Modelleri markanın en çok önem verdiği modellerin başında gelir. Tarz ve zevkin birleşerek evin en görkemli yeri olan salonların daha da görkemli bir hale gelmesi için çaba gösterir. Birbirinden kullanışlı   masa ve  sandalye takımlarının yanında ister klasik ister modüler vitrin takımlarıyla göz kamaştıran salon takımları üreten İstikbal, her eve ve her bütçeye uygun ürünlerle her eve girebilmeyi amaçlar. Bunların yanı sıra mobilyalarda takım olayını sona erdiren firma her evin salon büyüklüğüne göre parça bazında satış yaparak mobilya sektöründe çıtayı oldukça yükseğe taşımıştır. Kayseri’den tüm dünyaya uzanan ve ülkemizin gururu olan İstikbal Mobilya mobilya sektörüne yön vermeye devam etmektedir.

istikbal-Vigo-Koltuk-Takımı-gulkurusu-2018-660x371 İstikbal Salon Koltuk Takımı Modelleri 2018
istikbal Vigo Koltuk Takımı gulkurusu 2018

İstikbal markasının en çok özen gösterdiği ayrıntı,tasarladığı bütün ürünlerinde öncelikle kalite ve rahatlıktan yana olmasıdır , kalite ve rahatlığın  her parçada yansıtıldığı istikbal koltuk takımlarında aradığınız tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Salonunuz için veya oturma odanızı yeni koltuklar ile yeni bir dekorasyon zamanı geldiğini düşünüyorsanız 2018 istikbal koltuk takımlarını mutlaka görmenizi öneririz . 2018 İstikbal koltuk takımları hem renk seçimleri hemde  kumaş seçimleri gibi ahenkli renk ve desen kombinleri ile de bir hayli dikkat çekiyor.

Bu arada 2018 İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları ile ilgili dikkat çeken kampanya haberlerini paylaşmak istiyoruz. Firma bu yıl Ramazan ayına ve babalar gününe özel kampanyalar  uyguluyor.Bunun yanında istikbal mobilya üçlü düğün paketi alan müşterilerine Samsung marka led tv hediye ediyor.

Sizler için İstikbal mobilyanın bir birinden güzel salon ve oturma odası koltuk takımlarını galerimizde bir araya getirdik.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,855