Home / Mobilya / İstikbal Yatak Modelleri

İstikbal Yatak Modelleri

İstikbal firması ürünleri arasında yer alan yatak modelleri, sağlık için gerekli olan uykuyu rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmek için tasarlanmış.

Konfor Abidesi İstikbal Yatak Modelleri

Yıllardır mobilya markası olarak tanıdığımız İstikbal özel tasarım yatak modelleri ile de ne kadar iddialı olduğunu bizlere kanıtlıyor. Yüksek kalite yüksek konfor düşük fiyat prensibi ile insanlar tarafından en çok tercih edilen marka olmayı başarıyor. Sizlere ömrünüzde yaşayabileceğiniz en kaliteli ve rahat uykuyu sunacak yatak modelleri ile uyumak bir keyif halini alacaktır.

Özellikle bel ve sırt ağrısı çekenler için bu yatak modelleri birebirdir.İstikbal yetişkinleri düşündüğü kadar minik bebekleri de düşünerek onlara da özel tasarım yataklar sunmaktadır.Teknolojinin gelişimi ile daha fonksiyonel yataklar üreten İstikbal uzun yıllar süren rahatlık ve konfor sağlayacak sizlere.

İstikbal yatakların önemli bir özelliği de şudur. Yataklar ne kadar terlerseniz terleyin asla teri içine çekmeyecektir. Ayrıca özel üretim rahat yay sistemi sayesinde rahat bir uykuyu sizlere sunacaktır. Yatak modelleri hava geçirgenliği sağlarken sizlerin rahat ve huzurlu bir uyku çekmenizi sağlayacaktır.

Uygun fiyatları ve taksitli ödeme seçenekleri ile İstikbal Mobilya herkese ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Yatak modelleri ölçülerine göre fiyat değişikliği göstermektedir. Daha fazla model ve fiyatlar için İstikbal mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde İstikbal Mobilya ve Kanepe Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 0,395