Home / Tasarım / Katlamalı Zebra Perde

Katlamalı Zebra Perde

Aris perde diğer adıyla katlamalı zebra perde modelleri modern ve estetik görünümü, kolay kullanımı nedeniyle son yıllarda en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor.

Katlamalı Zebra Perde Modelleri

Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen bayanlar, özellikle büyük eşyaların yanı sıra ev dekorasyonunda aksesuar olarak kullanılan ürünleri tercih etmektedirler. Kullanılan bu ürünler arasında yer alan perdeler evlerde kullanılan en önemli aksesuarlardan sadece biridir. Bu ürünler evin içerisinde kullanılan birçok ürünü tamamlamanın yanı sıra odanın duvarları ile uyum içinde bulunan ürünlerdir. Aksesuar olarak kullanılan perdeler, son yıllarda büyük değişim içerisine girerek daha canlı, tasarım harikası ve model yenilikleri ile insanların evlerini süslemeye başlamıştır. Son yıllarda üretilen perde modelleri içerisinde en çok dikkati çeken katlamalı perde olarak bilinen modelleridir. Bu ürünlere evin ortamında farklı bir hava kattığı gibi daha uzun ömürle ve daha dayanıklıdır.

Kolay monte edilmeleri ve kullanımları ile kadınlar tarafından çok fazla tercih edilen bu ürünleri ayrıca iş yerinde ve ofislerinde de kullanan birçok insan bulunmaktadır. Katlamalı perde modelleri içerisinde en çok tercih edilenlerinden biri de katlamalı zebra perde modelleri olarak bilinen çeşitleridir. Bu modeller ışığın ev içerisine daha iyi ve düzenli bir şekilde alınmasına yardımcı olur. Perde üzerinde bir adet kapalı bir adet yarı açık olacak şekilde tasarlanan bu ürünler zincir veya ip yardımı ile gündüzleri açık yerler üst üste getirilirken kapalı yerler ise geceleyin üst üste getirilir. Motorlu olarak da üretilen modelleri bulunan bu ürünleri sizlerde evinizde veya iş yerinizde kullanmak isterseniz katlamalı zebra perde modellerini inceleyebilirsiniz.

Katlamalı-Zebra-Perde-Örneği Katlamalı Zebra Perde

Bir önceki yazımız olan Ev Sinema Odaları başlıklı makalemizde Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

71 queries 0,969