Katlanabilir Ranza Modelleri

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Fonksiyonel yapıya sahip katlanır ranzalar fazla yer kaplamaması yanında güzel tasarımlarıyla da beğeni topluyor.

Katlanabilir Ranza Modelleri ile Evinizde Yer Açın

Eviniz küçükse ve çok cocuklu bir aile iseniz ranzalar eviniz için çok kullanışlı olacaktır. Çocuk odalarında sıklıkla tercih edilen fonksiyonel ranza modelleri evinizde geniş alanlar açmaya yaramaktadır. Hem kaliteli olan hem de kullanışlı olan ranzalar son yıllarda farklı tasarımlarda karşımıza çıkmaktadır. İki çocuk hatta üç çocuk bile ranzalar sayesinde aynı odada kalarak yer tasarrufu sağlanmaktadır.

Yavrulu ranzalar, çalışma masalı ranzalar,katlanır ranzalar son zamanlarda çok tercih edilmektedir. Özellikle katalabilir ranza modelleri kullanım dışında iken katlanabilmekte ve dağınık görünümü de ortadan kaldırabilmektedir.

Bu katlanabilir ranzalar ile daha kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Özel mekanizması sayesinde kolayca katlanabilen ranzalar çocuklarınıza odalarında daha geniş alanlar sunmaktadır . Birçok mobilya mağazasında bulabileceğiniz katlanabilir ranzalar uygun fiyatları ile herkese alım gücü sağlar.Böylece çocuklarınızın odaları hem daha düzenli hem daha geniş bir alan olarak görünecektir.

Katlanabilen ranzalar gençler tarafından da kullanışlı alanlar sağlamaktadır. Özellikle öğrenci gençler evlerinde kullanılabilen katlanır ranza modelleri tam öğrenci evlerine göre bir yatak modelidir.

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Kategori: Mobilya
Etiketler:

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. osman guran 11 Nisan 2016

    duvara monteli iki kişilık ranza fıyatları ne kadardır

Son Yorumlar

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri