Home / Aksesuar / Kelebek Ayna Modelleri

Kelebek Ayna Modelleri

Kelebek firmasının ürün yelpazesinde bulunan ayna modelleri dekoratif tasarımlarıyla duvarları süslüyor.

Kelebek Ayna Modelleri Dekoratif Tasarımlarıyla Duvarlarda

Kelebek ayna modelleri şık tasarımları ile ev dekorasyonunda tamamlayıcı bir aksesuardır. Bir çok farklı modelleri ile her zevke ve tarza hitap etmektedir.

Ayna modelleri evlerde bir şıklık yaratmak için kullanılsa da farklı noktalarada hizmet etmektedir. Özellikle küçük ve dar evlerde ayna kullanılarak ortamı daha geniş ve ferah bir alana çevirebiliriz.
Kelebek ayna modelleri tasarımlarında pek çok tema kullanılmıştır. Markanın simgesi olan kelebek temalı aynalar ön planda tutulmuş olup bu temadan pek çok farklı tasarımlar bulablirsiniz. Ayrıca geometrik şekillerin olduğu tasarımlarda şıklığı ile dikkat çekmektedir.

Kelebek Mobilya ayna modelleri evinizin her köşesi için ayrı ayrı ayna tasarımlarıyla her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Çocuk odaları, genç odaları, oturma odası, salonlarınızı kelebek ayna modelleriyle süsleyebilir hem sıcak hem de göz alıcı şıklığı yakalayabilirsiniz.

Modern tasarımlarla ön planda olan firma klasik severleri de düşünüp onlar içinde ayna modelleri de bulundurmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Boy Aynası Modelleri başlıklı makalemizde Ayna Modelleri ve Koçtaş Ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,873