Home / Mutfak / Kelebek Mutfak Modelleri 2018

Kelebek Mutfak Modelleri 2018

Kelebek Mobilya ürünleri arasında bulunan onlarca mutfak dolapları, farklı tarz ve çizgileri ve estetik yeni modelleri ile 2017 -2018  sezonunda da bayanların ilgi odağı olmayı başarıyor.

Kelebek Mutfak Dolabı Modelleri

Ülkemizin en büyük mobilya üretim fabrikalarından biri olan Kelebek mutfak, ev dekorasyonundaki deneyimini 80 yıla ulaştırmayı başardı. Genellikle bir bütün olarak satılan hazır mutfaklarda kullandığı kaliteli ürünlerle, mutfak ve mutfak mobilyalarının çok uzun seneler kullanılmasını sağlamaktadır. Kelebek mutfak dolapları modellerinde genel olarak zevkli tasarımlarıyla dikkat çeker. Renkler hiçbir yerde görülmemiş şekilde dizayn edilirken, ağaçların renklerle uyumu da Kelebek mutfak modellerinin gizli bir zenginliğidir. Örneğin; mürdüm-akasya, beyaz-ceviz, yeşil-bambu, meşe-akrilik gibi ürünler bir arada kullanılmıştır. Zevkler ve renkler konusunda bir hayli titiz çalışan Kelebek’ in birçok ürününe ismiyle ulaşabilirsiniz.

2018 Kelebek hazır mutfak modelleri içerisinde göz zevkinize uygun  çok sayıda model bulunmaktadır. Renklerin birbiri ile  uyumuna da göz önünde bulunduran kelebek mobilya  tasarımcıları  yüksek kalitede kullanışlı ve şık mutfaklar hazırlamışlar.

Eğlenceli tasarımları sevenler; Daira&Lisa, gönlü sadelikten yana olanlar; Selena&Verna, Siyah ve beyazın uyumundan vazgeçmeyenler ise; Amanda&Lise ürünlerini inceleyebilirler. Böylece Kelebek mutfak dolaplarına hazır mutfak modellerinden inceleyebilir dekorasyon konusunda da ufak tefek ipuçları edinebilirsiniz. Fiyatlar hakkında kafasında soru işaretleri olanlara şunu söyleyebiliriz ki, bu buram-buram kalite kokan Kelebek mutfak dolapları fiyatları için kelebek mobilya mağazalarını ziyaret etmenizi öneriyoruz.Böylelikle hem güncel fiyatlar hemde indirimler hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Bauhaus Mutfak Dolapları başlıklı makalemizde Bauhaus Ürünleri ve Mutfak Dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,745