Home / Mobilya / Kılıfı Yıkanabilen Kanepeler

Kılıfı Yıkanabilen Kanepeler

Yıkanabilir kılıfları sayesinde artık kanepeler her zaman tertemiz ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kılıfı Yıkanabilen Kanepeler Her Zaman Temiz

Mobilyalarımızı biz özenle kullanmak istesek de kimi zaman misafir gelen küçük çocuklar tarafından kirletilme durumları ile karşı karşıya kalabilmekteyiz.

Eyvah meyve suyu döküldü ya da çamurlu ellerini buraya mı sürdün söylemlerinde bulunmak istemiyorsanız en kısa zamanda kılıfı yıkanabilen kanepeleri evinize almanın zamanı geldi demektir. Bu kanepeler hiç mi kirlenmeyecek dediğinizi duyar gibiyim. Kirlenecek elbette; fakat kirlendiği an kılıfını çıkarabilme kolaylığı olduğu için anında temizlik müdahelesinde bulunabilir ve kanepenize kir yerleşmeden gereken önlemi alabilirsiniz. Kılıfı değiştirme kolaylığı sağlayacağınız bu mobilyalarda uygulayacağınız farklı renk seçenekleri evinize her daim yeni bir hava katması bakımından da önem arz etmektedir. Yıkanabilir kılıflarınızın kirlendiği zaman değiştirilmesi amacı ile alacağnız yedek kılıflarınızı farklı renklerde seçerek bir süre ortamda farklı bir renk cümbüşü yaratmış olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kılıfı çıkarılabilen kanepeler aynı zamanda açılarak yatak pozisyonuna gelebilir ve yatak olara da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Tek ya da çift kişilik yatak olabilen bu kanepeler temizlenilebilirliği çabuk gerçekleştiği için daha zun ömürlü kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,349