Home / Dekorasyon / Kıyafet Odası Tasarımları

Kıyafet Odası Tasarımları

Evinizde giysileriniz için ayırabileceğiniz bir oda varsa kıyafet odası tasarımları ilginizi çekebilir.

Kıyafet Odası İçin Özel Tasarımlar

Yatak odası döşerken gerekli olan mobilyalardan sonra yani yatak ve elbise dolabı gelir. Eğer eviniz büyükse ve müsaitse ayrı bir kıyafet dolabı da tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde muhafaza ederek dizayn edebildiğiniz elbise odaları aslında çok kullanışlı odalardır.

Odanızın büyüklüğüne göre ebatlarını ve fonksiyonel özelliklerine gardrop modelleri tercih edebilirsiniz. Tabii eğer evinizde fazla oda bulunuyorsa bu odanın tamamını da elbise odası olarak tahsis edebilirsiniz.

Kıyafetlerinizin daha düzenli ve aradığınız her şeyi anında bulabileceğiniz özel tasarım kıyafet odaları da artık ev dekorasyonuna dahil oldu. Çok şık tasarımlarla kıyafet odalarınızı daha göze hitap eder şekilde dizayn edebilirsiniz. Kıyafet odası olduğu için şık dekoratif aynalarla süsleyebilirsiniz. Kıyafet odanızda ayakkabıların da olduğu bölüm olacağı için şık dekoratif renkli bir koltuk da koyabilirsiniz odaya.

Kıyafet odasına seçeceğiniz dolaplar açık raflar şeklinde ya da ayarlanabilir yükseklikte bölmelerle kullanışlı bir giysi odası dizaynı yapabilirsiniz. Fikir edinmeniz açısından bazı giyinme odası dekorasyon örnekleri ile sizlere yardımcı olmak isteriz.

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

pinit_fg_en_rect_red_28 Kıyafet Odası Tasarımları

About yzy

75 queries 1,235