Koçtaş Amerikan Kapı Modelleri ve Fiyatları

Share on Facebook24Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+1

Dekorasyonda önemli bir yere sahip kapılar, dekoratif görünümleriyle de evleri süslüyor. Ülkemizin en çok ziyaret edilen yapı markalarından biri olan Koçtaş, onlarca amerikan kapı modelleri şık görünümleri yanında uygun fiyatlarıyla cezbediyor.

Koçtaş Amerikan Kapı Modelleri ve Fiyatları

Önemli bir yere sahip oda kapıları, dekoratif görünümleriyle ev dekorasyonuna katkı sağlıyorlar. Bir çok çeşide sahip ürünler arasında son zamanlarda uygun fiyatları ve estetik görünümleriyle amerikan kapı modelleri ilgi görüyor. Çoğu yapı ve dekorasyon firmalarında bu kapıların bir çok modelini görebilirsiniz.

Koçtaş firması ürünleri arasında yer alan onlarca kapı modelleri farklı fiyat alternatiflerinin yanında renk ve desen seçenekleriyle satışa sunulmuş. Estetik görünüme sahip bu ürünler kaplamalı, sürgülü, kapanır, katlanır, gibi özelliklerinin yanında desenli, camlı veya camsız olarak farklı renklerde bulunuyor. Oda kapılarında farklı stiller oluşturmak isteyen gençlere yönelik desenli kapılarında değişik resimler bulunuyor.

Koçtaş amerikan kapı fiyatları ortalama 100 TL ile 650 TL fiyat aralığında satışa sunulmuş. Odalarınız için kapı arıyorsanız alternatiflere göz atmak istiyorsanız Koçtaş mağazalarında bulunan ürünlere göz atabilirsiniz.

Share on Facebook24Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+1Kategori: Yapı

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri