Home / Banyo / Koçtaş Jakuzi Modelleri

Koçtaş Jakuzi Modelleri

Koçtaş banyo ürünleri arasında yer bulan jakuzi modelleri, modern ve estetik görünümlerinin yanında uygun fiyatları ve farklı çeşitleriyle de müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

Koçtaş Jakuzi Modelleri

Ev dekoru için binlerce ürün satışı gerçekleştiren ve bu alanda lider markalardan biri olan Koçtaş, her yıl kendisini daha da geliştirerek birçok yeni ürünün piyasaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde bulunan ev dekoru ürünleri ile ilgili olarak mutfak ve banyo gibi mekanlar için üretmiş olduğu ürünleri en çok tercih edilenleri arasındadır. Banyo için üretmiş olduğu ürünler arasında en fazla tercih edileni jakuzi ürünleridir. 2014 yılına özel olarak yenilen jakuzi modellerine bakacak olursak,

İlk sırada firmanın en çok tercih edilen modeli Hydrocabin Bergama Jakuzi modelidir. Bu ürün iki düz kenar ve bir oval kenardan oluşmaktadır. 6 adet bulunan hidromasaj jeti sayesinde tüm günün yorgunluğunu atabilmeniz için tasarlanmıştır. Jakuzinen motor gücü ise 0.75 KW ile sınırlandırılmıştır. Modelin içinde bir adat baş yatığı, ankastre batarya ile birlikte bir adet el duşu bulunmaktadır.

Koçtaş’ın özel sipariş ürünleri arasında yer alan Merban Slow Jakuzi modeli, ithal olarak getirtilmiş olan bir adet motora sahiptir. Ayrıca tüm jetleri açılıp kapanabilen özelliğine sahiptir. İki kişilik olan jakuzi için sağ ve sol ayrımı yapılabilmektedir.

Hyrdocabin Kayra Jakuzi modeli, firmanın lüks sınıfına giren modellerinden biridir. Dikdörtgen şeklinde olan jakuzi, radyo ve ses sistemine sahiptir. Güçlü motoru sayesinde 8 jet ile çalışan jakuziye sahiptir. Diğer jakuzilere nazaran doldurma butonu, batarya ve el duşuna sahiptir.

Koçtaş’ın jakuzi kataloğunda bulunan bir başka lüks jakuzi ise, Hydrocabin Efes Akrilik modelidir. Bu ürün iki düz ve bir adet oval kenardan oluşmaktadır. Otantik bir görünüme sahip olan jakuzinin ahşap oturağı ve ahşap süslemeleri bulunmaktadır. 8 jetli olarak çalışan jakuzi de radyo ses sistemi ve dijital kontrol sistemi bulunmaktadır. Ayrıca çift baş dayama ve şelale akışlı ek bataryaya sahip bir modeldir.

Bir önceki yazımız olan Renkli lavabo modelleri başlıklı makalemizde Lavabo Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

79 queries 1,519