Home / Tekstil / Kruvaze Perde Modelleri

Kruvaze Perde Modelleri

Perde trendleri arasında yerini alan kruvaze perdeler, şıklıkları ve estetik görünümleri yanında fiyatları ile de tercih ediliyor.

Yeni Sezon Kruvaze Perde Modelleri Duvarları Süslüyor

Son zamanların en yeni trendleri olarak bilinen kruvaze perde modelleri odanıza ayrı bir hava katmakla beraber bulunulan ortamda yepyeni bir tasarım anlayışı oluşturmaktadır.

Fransız dantel işlemelerinden yararlanılarak tasarlanan bu perde modeli tülün mekanizmaya mont edilmesi ile odalarda yepyeni görünümlerin oluşturulması amaç edinilerek uygulanmaktadır. İki kanat şeklinde açılan bu model perdeler mekanizmanın ipleri ile açma kapama işlemi gerçekleştirmeyi amaç edinmektedir. Tüm oda tiplerine uygun olarak dikilebilen bu model perdeler mekanizmalı olarak kullanılabildiği gibi manuel olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle sabah güneşinin odayı yarım bir şekilde aydınlatmasını istediğimiz zaman bu perdeyi iki kanadından yarım bir şekilde açılı konuma getirerek istediğimiz işlemin gerçekleştirilmesi için ortam hazırlamış oluruz.

Bu perde modelinin odada şık bir tasarım oluşturabilmesi amacı ile ölçüsü alınırken duvardaki boşluklara dikkat edilerek ona göre ölçü alınmalıdır. Bu perde kullanımı sıklıkla yatak odası ve oturma odalarında tercih edilmesine rağmen çocuk odalarında da bu perde kullanımı gayet hoş görünümler oluşturabilmektedir.

Siz de kruvaze perde modeli seçimi yapacaksanız internette bu model perde seçenekleri arasından tercihlerde bulunarak odalarınıza dekoratiflik katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çilek Halı Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde Çilek Mobilya ve Halı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 2,127