Kumtaşı Boya Rengi

sponsorlu reklamlar

Şık, sade görünümü ve mobilyalarla sağladığı büyük uyum nedeniyle en çok tercih edilen duvar renkleri arasında yer alan kumtaşı rengi farklı tonlarıyla çeşitli boya firmalarının katalogları arasında yer almaktadır.
Kumtaşı Rengi Duvar Boyası Dekorasyonu

Kumtaşı Rengi Duvar Boyası Dekorasyonu

Duvar renkleri odanızın dekorasyonunu en güzel şekilde yansıtacak öğeler arasında yer almaktadır. Mobilyalarınıza uyumsuz bir ren veya tamamen uyumsuz olarak kullanacağınız bir duvar rengi tarzınızı bir anda mahfedebilir. İç dekorasyonda sıklıkla kullanılan kumtaşı boya rengi, doğal görünümü ve kullanıldığı ortamda veridiği huzur verici hava nedeniyle salon, oturma odasında çok tercih edilen renklerden biridir. 

Kumtaşı boya sade bir duvar dekorasyonu sağlar. Kum taşı açık bir renk olduğundan dolayı kullanıldığı ortamlarda basıklığı engelleyerek geniş, aydınlık bir hava katar. Bir çok renk kombinasyonuna uygun bir özelliği vardır.

Dyo, Filli boya, Marshall, Gülen boya gibi bir çok firmanın renk kartelalarında kumtaşı veya tonları bulabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz resimdeki kumbeji boya rengi Filli boya firmasına aittir.

sponsorlu reklamlar

Kumtaşı Boya Rengi yazısı Duvar Renkleri, Duvar Dekorasyonu, kategorilerinde yayınlanmaktadır.
Google+ Facebook Twitter kolay dekorasyon