web
analytics
L Gardrop Modelleri - Kolay Dekor

L Gardrop Modelleri

Paylaş
 

Odanızda iki duvarı kaplayan L şeklinde gardrop modelleri ile eşyalarınız için daha çok yer kazanabilirsiniz.

L Şeklinde Gardrop Modelleri

Gardroplar yatak odalarımızın vazgeçilmezi eşyalarımızı düzenli bir biçimde muhafaza eden ve kolayca bulabilmemizi sağlayacak raflar ve bölmelerle üretilen yatak odasu gereksinimlerinden biridir. Yatak odasını dekore ederken öncelikle gerekli olanların yerleştirilmesi daha sonra diğer eşyaların döşenmesi en doğrusudur.

Yatak odası gerekli olanlardan biri de gardroplardır. Evinizin büyüklüğüne göre gardropu ne kadar büyük alırsanız o kadar eşya alır içine. Tabii yatak odası büyükse L gardrop modelleri seçimini önerebiliriz. Yaklaşık iki duvarı kaplayan bu model için odanızın epey geniş olması gerekir. Geniş gardroplardan hoşlananlar için ideal olan L tipi gardrop modelleri düzeni gerçekten sağlayarak dağınıklığı ortadan kaldırıyor.

Ünlü markaların her model her renkte bulabileceğiniz gardrop modelleri ile yatak odalarınızı dizayn edebilirsiniz. L gardrop modelleri hem çok eşyayı barındırırken hem de kullanışlı olması ile tercih edilmektedir. İster ahşap ister lake modellerle odanızın dekoruna ve yatağınızın modeline uygun modellerle kombine edebilirsiniz.

L tipi gardropu büyük bulup hoşlanmayanlar varsa resimlerden sonra bu kararları değişebilir. L gardrop fiyatları kullanılan malzeme ve ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bellona Düğün Paketleri başlıklı makalemizde Bellona Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:
Gardrop Modelleri
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Mahmut dedi ki:

    Geniş bir yatak odanız varsa kesinlikle tavsiye edebilirim. Aksi durumda L gardolaplar için zaten yeriniz olmayacaktır. Hem yer hemde çok eşyayı alabilmesi nedeniyle L modeller kesinlikle tavsiye edebilirim.

Bir yorum bırak