Home / Mobilya / L Gardrop Modelleri
Şık L Gardrop Modeli
Şık L Gardrop Modeli

L Gardrop Modelleri

Odanızda iki duvarı kaplayan L şeklinde gardrop modelleri ile eşyalarınız için daha çok yer kazanabilirsiniz. Eşyalarınızın çoğunu gardırobunuza yerleştirebilirsiniz. Çok eşyanız varsa ve yatak odasında yeterli yer yoksa köşeli gardrop modellerinden birini seçerek  yerden tasarruf edip ve bütün eşyalarınızı göze batmayacak şekilde  yerleştirebilirsiniz. Dolayısıyla odanızdaki birçok eşyalar rahatsız edici olmaktan çıkacaktır.

L Şeklinde Gardrop Modelleri

Gardroplar yatak odalarımızın vazgeçilmezi eşyalarımızı düzenli bir biçimde muhafaza eden ve kolayca bulabilmemizi sağlayacak raflar ve bölmelerle üretilen yatak odası gereksinimlerinden biridir. Yatak odasını dekore ederken öncelikle gerekli olanların yerleştirilmesi daha sonra diğer eşyaların döşenmesi en doğrusudur.

Yatak odası gerekli olanlardan biri de gardroplardır. Evinizin büyüklüğüne göre gardropu ne kadar büyük alırsanız o kadar eşya alır içine. Tabii yatak odası büyükse L gardrop modelleri seçimini önerebiliriz. L gardrop tasarımları  modern yatak odası dekorasyonunda  çok fazla tercih edilmektedir. Köşe gardroplar  bütün eşyalarınızı belirli bir düzen içerisinde tutabilmenize olanak sağlar. Yaklaşık iki duvarı kaplayan bu model için odanızın epey geniş olması gerekir. Geniş gardroplardan hoşlananlar için ideal olan L tipi gardrop modelleri düzeni gerçekten sağlayarak dağınıklığı ortadan kaldırıyor.

Ünlü markaların her model her renkte bulabileceğiniz gardrop modelleri ile yatak odalarınızı dizayn edebilirsiniz. L gardrop modelleri hem çok eşyayı barındırırken hem de kullanışlı olması ile tercih edilmektedir. İster ahşap ister lake modellerle odanızın dekoruna ve yatağınızın modeline uygun modellerle kombine edebilirsiniz.

L tipi gardropu büyük bulup hoşlanmayanlar varsa resimlerden sonra bu kararları değişebilir. L gardrop fiyatları kullanılan malzeme ve ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bellona Düğün Paketleri başlıklı makalemizde Bellona Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,953