Home / Aksesuar / Limbo Resimli Tepsi Modelleri

Limbo Resimli Tepsi Modelleri

Limbo resimli tepsi çeşitleriyle misafirlerinize etkili bir sunum gerçekleştirebilirsiniz.

Limbo Resimli Tepsi Modelleri

Tepsi misafirlerimiz olduğu zaman ikramlarımızı sunarken yararlandığımız dekorasyon unsurları olarak bilinmektedir. Çerçeveli tepsi modelleri tepsi alacak bayanlar için önerilecek bir tepsi modelidir.

Sevdiklerinizin resimlerinden yararlanarak hazırlatacağınız resim çerçeveli tepsi modelleri salonlarınızda hoş dekoratiflikler oluşturacaktır. Kimileri bu tarz tepsi modellerini ikram servislerinde kullanmak yerine aksesuar olarak kullanmayı tercih etmektedir. Vitrinlerde süs niyetine de kullanabileceğiniz bu tepsi modelleri ile istediğiniz dekorasyon değişikliklerini yaratabilirsiniz.

Limbo marka resimli tepsi modeli tasarımlarını dilerseniz hazır çerçeve modelleri şeklinde hazırlanmış modeller üzerinden seçimlerde bulunarak tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz boyutta seçebileceğiniz tepsi modelleri fiyatları boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Çerçeveli tepsi modelleri oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz aksesuarlar olarak satışa sunulmaktadır. Kimi zaman bir aile fotoğrafını yerleştirerek sahip olabileceğiniz çerçeveli tepsi modelleri kimi zaman sevgilinizin resmini kullanarak yaptırabileceğiniz bir tepsi modeli olabilmektedir.

Sizler de dekoratif bir tepsiye ihtiyacım var diyorsanız resim çerçeveli tepsi modelleri sizler için güzel bir seçim olabilir.

Bir önceki yazımız olan Antikalarla Gelen Hoş Değişimler başlıklı makalemizde Aksesuar Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,501