Limon Çiçeği Duvar Boyası Rengi

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+1

Duvar boyasına karar vermeden önce bir çok renge göz atmanızda fayda var. Bunlardan biri olan limon çiçeği rengi mekanlarınıza ferahlık getirebilir.

Limon Çiçeği Duvar Boyası Rengi

Duvarlarınızda yeni bir renk kombinasyonu yaratmaya ne dersiniz? Evinizin şimdiki halinden sıkıldınız ve yepyeni bir tasarım yapmaya mı ihtiyacınız var? O halde limon çiçeği duvar boyası rengi ile istediğiniz renk tasarımını yaratmaya ne dersiniz?

İster çocuğunuzun odasında isterseniz bütün evde uygulayacağınız limon çiçeği duvar boyası rengi ile evinizde yaz ya da bahar havasının esmesini sağlayabilir ve çocuklarınıza iç açıcı bir ortam yaratabilirsiniz.

Marshall renk katedralinden renk seçimi yaparken bahar cıvıltısını hissedeceğiniz bu rengin tonuna bakabilir ve evinizde bu renk tonunun gidip gitmeyeceğini hesap edebilirsiniz. Ya da eşyalarınızla uyum göstereceğine inandığınız bu rengin duvarlara uygulanabilirliğini hemen gerçekleştirebilirsiniz. İç cephe, dış cephe ya da işyerleriniz için düşündüğünüz bu duvar boyası rengini Marshall boya cinsinden seçerseniz son derece sağlıklı bir seçim yapmış olabilirsiniz.

Bu rengin aynı zamanda insan üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır; bu nedenle bu rengi seçmeniz durumunda boyayı uyguladığınız mekanda bulunduğunuz anlarda kendinizi iyi hissedebilecek ve psikolojik olarak huzurlu bir ortamda bulunmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Limon Çiçeği Boya Rengi

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+1Kategori: Dekorasyon
Etiketler:

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri