Home / Mobilya / Modalife Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Modalife Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Her bütçeye uygun fiyatları ve birbirinden güzel onlarca çeşitleri ile Modalife Mobilya gardrop modelleri yatak odalarına zerafeti getiriyor.

Modalife Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Gardrop insanların kişisel eşyalarını koydukları ve bu eşyaları en özenli ve titiz bir şekilde yerleştirdikleri mobilya türü olarak bilinmektedir. Eşyalarınızın miktarına ve çeşitliliğine göre seçeceğiniz gardrop modelleri farklı desen ve çeşitlilikte üretilmiştir.

Modelife gardrop modelleri son derece kaliteli malzemelerden yararlanılarak üretilmiş olup en ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabileceğiniz gardrop modelleriniz arasında tek kapılı, sürgülü, çift kapılı, cam kapılı, sedef sürgülü, 3 kapılı 2 çekmeceli, 8 bölmeli tek kapaklı, 4 kapaklı (kapak kısmında modern tasarımları bulunan), defne sürgülü gardroplar yer almaktadır. Çocuğunuzun ya da kendi odanızın eksik olan gardrobunu değiştirmek istiyorsanız bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Modalife gardrop modelleri odanızda son derece şık görünümler kazandıracağı gibi bu modeller arasından seçim yapmanız durumunda fiyat seçenekleri ile sizlere kolay ödeme imkanları da tanınmaktadır.

Modelife gardrop modelleri seçeceğiniz gardrop kalitesine uygun olarak fiyatlandırılmaktadır. 600 TL’den başlayan gardrop modeli seçimi yapabileceğiniz gibi 2000- 3000 TL arasında seçim yapabileceğiniz modellerde yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

pinit_fg_en_rect_red_28 Modalife Gardrop Modelleri ve Fiyatları

About yzy

72 queries 0,474