Home / Dekorasyon / Modern Alçı Kemer Modelleri

Modern Alçı Kemer Modelleri

Birbirinden şık alçı kemer modelleri ve duvar kenarlarına koyacağınız sütun çeşitleriyle ev dekorasyonu nuza farklı bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

Modern Alçı Kemer Modelleri Sütun Çeşitleri

Alçı kemer modelleri son yıllarda evlerde çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Özellikle dar görünümlü evlerde kapılar fazla yer teşkil ediyorsa kapı yerine alçı kemer görünümü model uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Kapıların yerine evde daha güzel görünümler elde etmek amacı ile alçı kemer uygulamasından yararlanabilir ve evinize değişik bir hava katabilirsiniz. Her sene birbirinden değişik modellerle karşınıza çıkacak olan kemer modelleri sizlerin seçimine sunularak odanızın modernliğine göre seçim yapma olanağı sizlere tanınmaktadır. Evinizde ayrıca ferahlık sağlayacak olan bu alçı kemerlerin onarım zamanı geldiğinde de sizlere fazla bir maliyeti olmayacağı için normal kapı seçimleri yerine alçı kemer modeli tercihleri yapmanız önerilmektedir. Evinizin modelin göre değişik alçı kemer modelleri seçimi yapabilir ve en uygun model tercihiniz ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Eğer seçim konusunda zorlanıyorsanız alçı kemer yapan kişilerden fikir alarak en uygun tasarımın evinize uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Alçı kemer tercihleriniz odanızdaki eşyalara ve diğer unsurlara (duvar deseni, fayans modeli gibi) da uyum göstermelidir ki evinizde uygulattığınız bu kemerler zıt bir kombinasyon oluşturmasın.

Bir önceki yazımız olan Gümüşlük Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About yzy

69 queries 0,309