Home / Aksesuar / Modern Duvar Stickerları

Modern Duvar Stickerları

Duvarlara farklı hava veren modern görünümleri ile duvar stickerları yüzlerce modeli ile beğeninizi kazanacak.

Birbirinden Şık ve Modern Duvar Stickerları

Yaşadığınız mekanlardan sık sık sıkılıyorsanız ve her zaman mobilya ya da duvar renklerini değiştirme gibi bir imkanınız da yoksa sizlere çok şık önerilerimiz var. Modern stickerlarla duvarlarınızı süslerken farklı modern havalar yaratabilirsiniz. Birbirinden şık ve desen desen stickerlarla istediğiniz mekanları süsleyebilirsiniz.

İsterseniz sıkıldığınızda kolaylıkla çıkarılabilir stickerları başka desenli olanlarla değiştirebilir farklı dizaynlar yaratabilirsiniz. Aklınıza gelen ya da gelmeyen onlarca stickerlardan mekanlarınıza ve mobilyalarınıza uygun modelleri alabilirsiniz.

İsterseniz hayvan modelleri isterseniz önemli yerlerin stickerlarını duvarlarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın odaları için çok şık cıvıl cıvıl modeller de yer almakta. Evinizi hem değişik şekillerde süslemek hem de fazla para harcamak istemiyorsanız çok cazip fiyatlarda bu duvar stickerları tam size göre.

Onun yerine alacağınız bir tablo hem duvarda çivi izi bırakacak hem de tozlanacak sık sık silinmesi gerekecek ama stickerlar öyle değil duvara yapıştırdığınız gibi kolaylıkla da duvardan çıkarabilmektesiniz. Yani hem yorulmadan ve zahmetsizce hem de uygun fiyatlara evinizi değişik şekillerde dekore edebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Bellona Ayna Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde Ayna Modelleri ve Bellona Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,513