Home / Aydınlatma / Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018
avize modelleri 2018

Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018

Ev dekorasyonu yaparken aslında hep en sonlarda akıllı gelen ayrıntı olan avizeler, yanlış yapılan seçimlerde korkunç dekorasyon hataları haline gelebilmekte.

Çoğunlukla salonlarda görmeye alışkın olduğumuz avizeler modern dekorasyon anlayışıyla birlikte artık evinizin her köşesinde her odasında önemli bir yer almaya başladı.

Salon dekorasyonunuz için avize seçerken dikkat etmeniz gereken 2 ayrıntı var; bunlardan ilki seçeceğiniz avize renk tonunun salon duvar tonunuzda olması, diğer ayrı ise avizenin boyutu salon boyutunuzla uyumlu olması, örneğin küçük salonlar için büyük ihtişamlı avize modellerini tercih etmeniz zaten küçük olan salonunuzun daha basık bir görünüm almasına neden olacaktır, bunun yerine küçük salonlar için tek yada en fazla 3 ampüllü duvar renginizle uyumlu küçük veya orta boyutlu avize seçimi yapmanız salonunuz için daha şık bir görüntü sağlayacaktır.

2018 yıllarının en çok tercih edilen salon avize modelleri olarak modası hiç eskimeyen kristal taşlı avizeler, modern vintage tarz olan retro avize modelleri popüler durumda.

Mutfak dekorasyonu için avize seçerken de amerikan tip mutfaklar için metal avize modelleri ve dekoratif tarzda olan fincan şeklinde avizelere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yatak odası avize modelleri için yine yatak odası dekorasyonuzla uyumlu renklerde aynalı avize modelleri ve daha otantik bir tarz sevenler için halatlı avize modellerini önerebiliriz.

Son olarak oturma odası avizeleri içinde yine oda boyutuna ve duvar rengine uyumlu olarak orta boyutlarda olan modern tarz avize çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 0,654