Home / Banyo / Mor Renk Banyo Modelleri

Mor Renk Banyo Modelleri

Gösterişli görünümleri nedeniyle de tercih edilen mor renk banyo modelleri, modern çizgilerle birleşince harika bir banyo dekorasyonu ortaya çıkarabilirsiniz.

Mor Renkli Banyo Modelleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanların evlerinde tatlı bir telaşın başladığını görmek gayet mümkün, gerek temizlik gerekse de dekorasyon değişiklikleri büyük bir hız kazanmıştır. Evini değiştirenler veya bulundukları evde değişiklik yapmak isteyenlerin tercihleri arasında ilk sırayı banyo dekorasyonu gelmektedir. Ev halkının kullandığı ortak noktalardan biri olan banyoların aynı zamanda eve gelen misafirlerinde kullandığı düşünüldüğünde yenileştirme noktasında gösterişli ve farklı bir modelin kullanması son derece önemlidir. Kadınların daha fazla dikkat ettiği hususlar arasında yer alan banyo dekorasyonunda bu yılın moda renkleri arasında mor ilk sıralarda yer almaktadır.

Yenilikçi tasarımlara sahip mor banyolar

Zenginliği, gösterişi ve lüksü yansıtan bir renk olarak mor, banyolarda bulunan fayans ve mobilya aksamlarında kullanılmaya başlamıştır. Mor rengin kendi özelliği nazarıyla huzur ve güvenin insanlara yansıtılmasından etkin bir rolü bulunmaktadır. Sizlerde mor rengin bu özelliklerini banyonuzda duş alırken veya farklı ihtiyaçlarınız noktasında hissetmek ve misafirlerinize o duyguyu yaşatmak için mutlaka kullanmalısınız. Banyo dekorasyonunda mor olarak tek renk seçeneği tercih edilebildiği gibi aynı zamanda krem ve beyaz renkli aksesuarlar ile de kullanılabilmektedir.

Mobilya ve seramik üreticileri banyolarda kullanılan banyo dolaplarını ve fayansları mor renklerden üretmeye başlamışlardır. Özellikle mor fayans modellerinin üzerine yapılan çiçek ve desen süslemeleri ile daha gösterişli bir hale getirmişlerdir. Banyo dekorasyonu için küvet, duşa kabin ve jakuzi gibi büyük aksesuarların üzerinde mor renkli çizgiler kullanılırken, aynı zamanda istenirse banyo aksesuarı olarak bilinen aynaların çıtalarında, havlu ve bornoz askılıklarında da kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Jakuzi Modelleri başlıklı makalemizde Jakuzi Modelleri ve Küvet Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 1,515