web
analytics
Mürdüm Rengi Dekorasyon - Kolay Dekor

Mürdüm Rengi Dekorasyon

Paylaş
 

Mor ve pembe tonlara uyumlu renklerle evlerinizi dekore etmek isterseniz mürdüm rengini düşünebilirsiniz.

Mürdüm Rengi Dekorasyon Önerileri

İster geleneksel, ister modern bir dekorasyon stiliniz olsun. Mürdüm her zevke uygun şekilde dizayn edilebilir kullanıldığı bölümün ciddiyetini sarsmaz. Aynı zamanda pembeye yakın tonlarıyla eğlenceli bir görüntü sergileyen mürdüm, rengini o enfes mürdüm eriğinden almıştır. Eğer sizde mürdümü evinizin herhangi bir bölümünde kullanmak isterseniz mürdüm rengi dekorasyon önerilerimize göz atabilirsiniz.

Evinde canlı renkler görmek isteyenler, mor rengi pek fazla tercih etmezler. Fakat mürdüm rengi mor renkten biraz farklı olarak karşımıza çıkıyor ve zenginliği simgelerken konsantrasyonu arttırıyor. Mürdüm rengini uyumlu renklerle kullandığınızda gerçekten çok şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Örneğin; bordo, morumsu renkler, çikolata kahve, kızılımsı renklerle kombine edebilirsiniz. Bu renklerin yoğun ve yorucu bir hava vereceğini düşünüyorsanız yoğunluğu krem ve beyaz ağırlıklı olan bir salonda, puflarınızı, yastıklarınızı mürdüm rengi ile kaplatabilir ince ayrıntılar oluşturabilirsiniz. Siz de balkonunda çiçek yetiştirenlerdenseniz, balkon perdenizi mürdüm tonlarında seçebilir, çiçeklerin bu renkle kombinasyonunu harmanlayarak cennetten bir köşe izlenimi yaratabilirsiniz.

Uygun duvar renkleri ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Mürdüm rengini çocuk odası halılarında kullanarak, sakinleştirici özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bej Rengi Duvar Boyası başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:
Ev Dekorasyonu
  • Site Yorum

Bir yorum bırak