Home / Dekorasyon / Mutfağımız nasıl dekore edilmelidir
Cozy dar-mutfaklar-nasil-dekore-edilmeli Mutfağımız nasıl dekore edilmelidir
Cozy dar-mutfaklar-nasil-dekore-edilmeli Mutfağımız nasıl dekore edilmelidir

Mutfağımız nasıl dekore edilmelidir

Mutfağımız nasıl dekore edilmelidir?

Mutfaklar yeşil bitkilerle zevkle bezenmiş bir mekan haline gelebilir.

Evin belkide en çok zaman  harcanan bir parçası olan  mutfak için daima yeşil kalabilen bitki türleri seçilerek hem mutfak ekonomisine katkı hem de bitki yetiştirme zevkine varılabilir.Bitkilerden  maydanoz, yeşil soğan, sarımsak gibi bitkileri mutfağınızda yetiştirmek için son derece uygundur.

Bu bitkiler aynı zamanda mutfağımıza hoş bir görünüm meydana getirir.

Mutfak dekorasyonu yapmaya karar verdikten sonra, yapmanız gerekenleri ve dikkat etmeniz gereken şeyi tam olarak yapmanız önemlidir. Mutfağınızı dekore ederken, zarafete ve kullanıma uyğun olmasına dikkat etmelisiniz. Mutfak dekorunda, asla küçük ve dar alanlarda koyu renkli mutfak dolapları seçmemelisiniz. Çünkü bu koyu renkli mutfak dolapları küçük mutfağınızı olduğundan daha küçük gösterecektir.

Ortalama bir mutfak küçüktür. Oysa iyi bir mutfak tasarımcısı, küçük bir mutfakta bile sizin bütün isteklerinizi karşılayacak alanları, dolap çeşitliliği ile renk ve konfor derinliğini yaratabilir.

Tüm tasarımlara uyan ve mutfakta değerli boşlukları değerlendirmek  için kaliteli tasarım dolaplar bulunmaktadır. Buna ek olarak, dolap içinde her çerçeveyi değerlendirebilecek akıllıca tasarlanmış bölümler ve dolaplar da bu tasarımlara yardımcı oluyor.

Asma dolaplar nadiren kullanılan malzemeler kullanıldığı için tavana kadar uzatılabilir.Dar alan aspiratörleri de kısıtlı alanlar için ideal bir çözümdür. Dört göz yerine iki gözlü ocak, mutfağınızı böyük gösteren ayna görünümlü cam dolap kapakları ile beyaz ve pastel veya açık renkli ahşap dolap kapakları mekanınıza derinlik katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

80 queries 1,200