Home / Dekorasyon / Ofisiniz İçin Perde Modelleri Tavsiyeleri

Ofisiniz İçin Perde Modelleri Tavsiyeleri

Ofis de kullanılan bütün detayların yanı sıra perde seçimi de önemlidir. Alakasız bir perde seçimi ofisinizi kötü gösterebilir. Ofisin ruhuna uygun bir perde seçimi yapılmalı ve ortamla uyum içinde olmalıdır.

Ofis dekorasyonun da perde seçimi isabetli olursa diğer eşyalarda estetik görünür. Bu hava ofisinize değişik bir çehre kazandırır. Ofisler için en uygun perde modelleri stor perde modelleridir. Stor perdelerin değişik baskılı modellerini kullanarak ofisinizi elegan bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Stor perde modellerini seven biri değilseniz ofis dekorounuzla renk uyumlu dikey kumaş perde modelleri veya japon perde modellerini değerlendirlebilirsiniz.

Ofislerin camları genellikle büyük ve evlerin camlarına göre büyük olur. Bunun için yerlere kadar uzanan ince yapılı panjurlarda tercih edilir. Bu panjurları açık mavi yada beyaz renk tercih ederseniz ofisiniz daha aydınlık ve geniş görünecektir. Dilerseniz bu ince yapılı panjurları ikili yada üç parçalı şekilde de kullanabilirsiniz. Boyuna parçalardan oluşan panjurlar ofisine modern bir görünüm sağlayacaktır.

Ofis içinde kullanacağınız perdeleri seçerken ofisin büyüklüğüne ve ışık alıp almadığına göre perde seçimi yapmalısınız. Bazı perde çeşitleri ofis içini karanlık gösterdiği için tercih edilmemelidir. Bunlarda kalın yüzeyli olan perdelerdir. Kalın dokulu perdeler yerine ışık geçiren perdeler tercih edilmelidir.

Çalıştığınız ortamın sıkıcı olmaması için perde seçimi çok önemlidir. Gün ışığı alan ofis ortamlarında çalışma rutini her zaman daha zevklidir.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

79 queries 2,273