Pop Art Kumaş

sponsorlu reklamlar

Son zamanlarda trendi artan pop art döşemelik kumaş modelleri, ev dekorasyonunda mobilyadan perdelere kadar bir çok üründe kullanımı artıyor.
Pop Art Kumaş Çeşitleri ve Ev Dekorasyonundaki Yeri

Pop Art Kumaş Çeşitleri ve Ev Dekorasyonundaki Yeri

Dekorasyon amaçlı kullanılan, popart kumaş modelleri çeşit çeşit renk ve desenle evlerimizi süslüyor. Sabit mobilyalarınızda çok rahatlıkla kullanabileceğiniz pop art kumaşlarını perde amaçlı kullanan kişi sayısı da oldukça fazla. Özellikle siyah ve beyazın birbiriyle uyumunu gördüğümüz bu modellerde, Charlie Chaplin den Elvis Presley e, Marilyn Monroe dan, James Dean e kadar daha birçok Hollywood ünlüsünün o ihtişamlı hallerini görmemiz mümkün.

Genelde polyester ve viskon karışımlı olan bu pop art kumaş çeşitleri kolay temizlenir ve solma yapmaz. Bu kaliteli özelliklere sahip kumaşın kullanım alanları genel olarak evler olmuştur. Fakat son zamanlarda gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki birçok kafeterya artık popart kumaş desenleri kullanarak sandalye ve koltuklarında nostaljik bir hava katıyor. Böylece bu müşterilerin daha da çok dikkatini çekiyor.

İstanbul Desenli Pop Art Kumaş Pop Art Baskılı Kumaş Pop Art Desenli Döşemelik Kumaş Pop Art Kumaş Koltuk

Evinizin her köşesine uygun, rahatlıkla desen bulabileceğiniz pop art çeşitleri içerisinde, benim favorim biraz renkli olan patchwork kumaşlarıdır. Siz de evinizde bir parça nostalji yaşamak için size uygun olan pop art kumaşını seçebilirsiniz. 

sponsorlu reklamlar

Pop Art Kumaş yazısı kategorilerinde yayınlanmaktadır.
Benzer Yazılar
Google+ Facebook Twitter kolay dekorasyon