Pop Art Kumaş

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Son zamanlarda trendi artan pop art döşemelik kumaş modelleri, ev dekorasyonunda mobilyadan perdelere kadar bir çok üründe kullanımı artıyor.

Pop Art Kumaş Çeşitleri ve Ev Dekorasyonundaki Yeri

Dekorasyon amaçlı kullanılan, popart kumaş modelleri çeşit çeşit renk ve desenle evlerimizi süslüyor. Sabit mobilyalarınızda çok rahatlıkla kullanabileceğiniz pop art kumaşlarını perde amaçlı kullanan kişi sayısı da oldukça fazla. Özellikle siyah ve beyazın birbiriyle uyumunu gördüğümüz bu modellerde, Charlie Chaplin den Elvis Presley e, Marilyn Monroe dan, James Dean e kadar daha birçok Hollywood ünlüsünün o ihtişamlı hallerini görmemiz mümkün.

Genelde polyester ve viskon karışımlı olan bu pop art kumaş çeşitleri kolay temizlenir ve solma yapmaz. Bu kaliteli özelliklere sahip kumaşın kullanım alanları genel olarak evler olmuştur. Fakat son zamanlarda gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki birçok kafeterya artık popart kumaş desenleri kullanarak sandalye ve koltuklarında nostaljik bir hava katıyor. Böylece bu müşterilerin daha da çok dikkatini çekiyor.

​Evinizin her köşesine uygun, rahatlıkla desen bulabileceğiniz pop art çeşitleri içerisinde, benim favorim biraz renkli olan patchwork kumaşlarıdır. Siz de evinizde bir parça nostalji yaşamak için size uygun olan pop art kumaşını seçebilirsiniz.

Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Kategori: Tekstil
Etiketler:

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Son Yorumlar

Ev dekorasyonu trendleri

Güncel mobilya, dekorasyon, yapı ve ev dekorasyonu trendleri.

KolayDekor.com sitesinde bulunan içerikler koruma altına alınmış ve lisanslanmıştır.

İzinsiz olarak kullanılması tespiti halinde hukuki işlemlere başvurulacaktır.

Kolay Dekor Google Sayfası Kolay Dekor Facebook Sayfası Kolay Dekor Twitter Sayfası Kolay Dekor Pinterest Sayfası dekorasyon trendleri