Home / Aydınlatma / Pop Art Lamba Modelleri

Pop Art Lamba Modelleri

Son yılların dekorasyon trendleri arasında yer alan pop art, birbirinden güzel lamba modelleri ilede dikkat çekiyor.

Pop Art Lamba Modelleri

Pop Art modası özellikle modern dekorasyon anlayışının hakim olduğu evlerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Pop kültürünün hakim olduğu pop art modası özellikle evli çiftler tarafından sık tercih edilmektedir. Evlerde dinamik bir görünüm oluşturacak olan bu moda da aydınlatma dekorasyonunda yaratılan farklılıklar odalarınızda değişik dekorasyonların oluşumuna ortam hazırlamaktadır.

Pop Art lamba modellerinden yararlanarak bu dekoratifliği yaratabilir ve evinizin sıkıcı görünümünden kurtulabilirsiniz. Gazete kağıtları, çizgi film, şarkıcı resimleri, sinema yıldızları ve geometrik şekiller bu aydınlatma birimlerinde yer alan dikkat çekici unsurlar arasında yer almaktadır. Değişikliği seven bir çocuğunuz varsa onun odasına çizgi film desenli aydınlatma biriminden koyarsanız odada farklı bir tasarım yaratabilirsiniz. Ya da yatak odanız da film yıldızlarının yer aldığı bir aydınlatma birimi kullanmak yerinde bir seçim olacaktır. Bu tarz bir aydınlatma birimi aynı zamanda odanızda havalı bir görünüm oluşturacak ve ortaya farklı tarz dekoratiflikler çıkabilecektir.

Farklı etnik dekorasyon ürünleri kategorisinde yer alan pop art lamba modelleri seçiminizi internet üzerinde yer alan modeller arasından da yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Avizeleri başlıklı makalemizde Aydınlatma Ürünleri, Bebek Odaları ve Bebek Odası Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 0,675