Home / Banyo / Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri

Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri

Evli çiftlerin evlerinin en önemli bölümlerinden biri de banyodur. Banyonun şıklığı, görsel tasarımı, aksesuarlar, aydınlatma ve duşa kabin veya küvet kullanımı oldukça önemlidir. Özellikle küvet kullanımında romantik bir gün geçirmek isteyen çiftler için, su dolu küvete su üstünde yüzen mumlar ve banyo içinde güller, kullanılan romantik aydınlatmalar, özel kokular banyoya farklı bir hava katmaktadır. Bu da çiftler arasında duygusal bağ oluşturmakta ve karşılıklı etkileşimler aktarılmaktadır. Romantik banyo dekorasyon önerileri olarak siz çiftler bunlar dışında banyoda, romantik bir hava estirecek aksesuarlar kullanılabilirsiniz.

Göze hitap eden duvar kağıtları, renkli çerçeveler, aynalar, çiçekler, kokulu mumlar ve sabunlar, estetik görünümlü parfüm şişeleri, duş perdesi… Özellikle dar banyolarda kullanılan büyük aynalar banyonuzu daha geniş gösterecektir. Aynanın önüne mumlar, ışıklar, dekoratif aksesuarlar koyarak daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Böylelikle dar olan banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Banyonuz daha ferah hale gelebilir. Özellikle aydınlatma da dar banyoları daha geniş gösteren seçenekler arasında yer almaktadır.

Tavan armatürleri ile apliklere de banyonuzda yer verebilirsiniz. Banyonuzda açık renkler kullanmak da banyonuzu daha aydınlık gösterecektir. Banyonuzda depolama alanı olarak da aynalı dolaplar tercih edilebilir ve kapı üstü raflar kullanılabilinir. Süslü ve farklı duvar kağıtları ile banyonuza daha romantik ve farklı havalar katabilir, eşinizle hoşça vakitler geçirmenize imkan verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,482