Home / Örgü / Sakallı İpten Banyo Paspası Yapımı

Sakallı İpten Banyo Paspası Yapımı

Sakallı İpten Banyo Paspası Yapımı

Örme teknikleri içinde sakallı ipten banyo paspası yapımı da banyolarınızı renklendirmek isteyenler için güzel bir örgü tekniğidir. Paspasınızın yapımı için ihtiyacınız olan istediğiniz renklerde sakallı ipler ve şiş. İstediğiniz modelde paspasınız yapımı için modele bakarak düz örgü tekniği ile paspasınızı örmeye başlayabilirsiniz. Modeli takip ederek iplerinizi ona göre yerleştirebilirsiniz. Düz bir şekilde örerek paspasınızın modeline göre örme işleminizi yapabilirsiniz. Şık bir şekilde banyonuzu süslemek için istediğiniz modelde ördüğünüz banyo paspasınızı banyolarınızda kullanabileceğiniz gibi isterseniz evin diğer bölümlerinde kullanmak üzere de istediğiniz şekilde paspasınızı örebilirsiniz. Evinizin pek çok bölümüne sakallı ipten yapmış olduğunuz paspasınızı kullanabilirsiniz.

Banyonuzun Havası Değişsin

Sakallı iplerle yapmış olduğunuz sakallı ipten banyo paspası banyolarınıza ayrı bir hava katacaktır. Banyolarına şıklık katmak isteyenler, banyolarınızın havasını değiştirmek için bu paspasları banyolarında çok şık bir şekilde kullanabilirler. Banyoların hem şık hem de estetik görünümü için banyonuz için sakallı ip ile örme tekniği kullanarak çok şık banyo paspasları yapabilirsiniz. Güzel ve etkili bir banyo isteyenler için bu paspas modeli tam size göre. Bu paspas modeli ile banyonuzu sıradan bir görünümden kurtararak banyonuzu daha yaşanılır bir hale dönüştürebilirsiniz. Banyolarında estetik ve şıklığa önem veren bayanlar için bu model paspas yapımı ideal bir banyo paspası yapımı olacaktır.

Banyolarınız Çiçek Açsın

Yapımı kolay, örmesi zevkli bir paspas yapımı için sakallı ipten banyo paspas örneği ile banyolarınız çiçek açacak. Basit bir banyosu olanlar için de bu paspas modeli banyolarına renk katmak için güzel olacaktır. Paspasın banyonuzda daha şık durması için banyonuzun fayanslarına ya da banyo dolaplarınıza uygun olacak şekilde paspasınızın iplerini seçebilirsiniz. Uygun renk ve tonlarda ip seçtikten sonra istediğiniz modelde paspasınızı örmeye başlayabilirsiniz. El emeği paspasınızı ördükten sonra ister evinizde kullanmak üzere paspasınızı kullanabilir, isterseniz çeyizlik için paspasınızı hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz yerde kullanmak üzere paspasınızı hazırlayabilirsiniz. Sakallı iplerle yapmış olduğunuz banyo paspasınız ile banyolarınız çiçek açsın. Siz de daha şık bir banyo ile mutlu olun.

304-Sakallı-İpten-Banyo-Paspası-Yapımı-660x559 Sakallı İpten Banyo Paspası Yapımı

Bir önceki yazımız olan Ponpondan Paspas Yapımı başlıklı makalemizde ponpon paspas, ponpon yapımı ve ponpondan paspas yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

71 queries 0,444