Home / Dekorasyon / Salon Perde Modelleri 2017 Galerisi;

Salon Perde Modelleri 2017 Galerisi;

Uyumlu olan perdeler şık, zarif ve mükemmel mekanları destekleyen en önemli tekstil aksesuarlarıdır. Odalarınızdan sıkıldıysanız evinizde yapabileceğiniz en güzel değişiklik fon ve perde değişimidir. Çünkü mobilya değiştirmek oldukça pahalı ve mobilya değişiminin yanı sıra perdeyi de değiştirmeniz gerekiyor. Bu nedenle perde modellerinin yeni tasarımlarını kullanarak mobilyalarınızın ve odanızın görünümünü yenileyebilirsiniz.
Parlak tonlarda ve canlı renklerde perdeler 2017 yılında içinde bulunduğumuz yaz aylarında çok popüler. Koyu tonlar çoğunlukla kış ve sonbaharda tercih edilir. Perde modelleri seçerken dikkatiniz özellikle odanızın ana teması ve rengi ile uygun olmasıdır. Bunun yanında oda boyutları ve tavan yüksekliğinize uygun bir boyuta sahip olmalı .Kullanılan odanın kullanım amacı, salon mu, yatak odası mı, çocuk odası mı ne olduğu önemlidir. Çünkü her odanın ambiyansına göre farklı seçim yapmak gerekir. Perde modelleri arasından, hangi alanda kullanacağınızı belirledikten sonra bir seçim yapabilirsiniz.
Yaz aylarında evler sıcak olduğu için kumaş perde modelleri yerine dantel perde modellerine gidebilirsiniz. Dantel perdesi modelleri evinizi daha serin tutacak ve evinize kolayca güneş ışığı alıp daha geniş ve ferah bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.
Eviniz küçük ise ve daha büyük göstermek istiyorsanız, çeşitli yollar vardır. Bu yöntemlerin arasında perdeler var. Perdelerinizi mümkün olduğunca yüksekte kullanırsanız, odanızın boyutlarının daha geniş olduğunu göreceksiniz.

Sizler için seçmiş olduğumuz perde modellerine resim galerimizden bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

74 queries 0,767