Home / Dekorasyon / Seksenler Dizisi Harika Mobilyalar ile Ekranları Süslüyor

Seksenler Dizisi Harika Mobilyalar ile Ekranları Süslüyor

İlgiyle izlenen seksenler dizisi eski tarz mobilya modelleri ile çoğu kişiyi gençlik ve çocukluk yıllarına götürüyor.

Seksenler Dizisi Harika Mobilyalar ile Ekranları Süslüyor

Seksenler dizisi son dönemlerin en beğenilen dizileri arasında yer almaktadır. Dekorasyonda özellikle popüler dizilerin dekorasyon tarzı birçok kişi tarafından benimsenmektedir.

Seksenler dizisinde kullanılan mobilya tipleri evlerinizde Retro tarzını yaşatmak isteyenler arasında yer alıyorsanız iyi bir tercih olarak karşınıza çıkacaktır. Seksenler dizisinde kullanılan mobilyalar Erdoğan Turgut Mobilya tasarımı mobilya tipleridir. Yemek odası, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, mutfak gibi her odada Erdoğan Turgut Mobilya tasarımları birbirinden değişik dekoratiflikler yaratarak sizlerin de eskileri evlerinizde yaşatmanıza yardımcı olmaktadır. Bu mobilya türleri arasından şık bir dresuar modeli tercihinde bulunarak evlerinizin girişlerini istediğiniz şekilde canlandırabilirsiniz.

Klasik avangard tarzı yemek odaları çok beğenilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Yemek odaları takımlarını incelediğiniz zaman özellikle yemek masası ve sandalyelerinin ayak tasarımlarının eskiyi nasıl anımsattığını fark edebileceksiniz. Aynı şekilde bu şık tasarım harikaları mobilya türlerinde de karşımıza çıkmaktadır. Bu mobilya türleri seçimleriniz için internette yer alan Erdoğan Turgut Mobilya türleri incelemelerinde bulunabilirsiniz.

80ler-Dizisi-Dekorasyonu-Örneği Seksenler Dizisi Harika Mobilyalar ile Ekranları Süslüyor 80ler-Dizisi-Dekorasyon Seksenler Dizisi Harika Mobilyalar ile Ekranları Süslüyor

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

78 queries 1,633