Home / Aksesuar / Seramik Çini Vazolar

Seramik Çini Vazolar

Ev aksesuarları arasında bulunan seramik çini vazolar, geleneksel süslemeler ve kullanılan renklerle dekorasyona katkı sağlıyor.

Seramik Çini Vazo Çeşitleri

Salonlar ya da oturma odamızda sıklıkla kullandığımız vazolar odaların dekoratifliklerini tamamlayıcı unsurlar arasında yer almaktadır. Seramik çini vazolar her daim tercihleriniz arasında yer almakta olup salonlarınıza ayrı bir ahenk katan unsurlar arasında yer almaktadır.

Seramik çini vazo çeşitleri arasından seçim yaparken odanıza uyum sağlayacağını düşündüğünüz çini vazo tercihinde bulunabilirsiniz. Seramik çini vazo seçimlerinizi yaptıktan sonra vazonuzun içine değişik yapay çiçekler koyarak yemek masasında bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi, odalarınızın köşe kısımlarında odanın ahengini bozan kısımları yok edici rol üstlenmelerini de sağlayabilirsiniz. Kimileri salonlarda bu vazo tercihlerini çok yaparken kimileri evin giriş kısımlarında ya da balkon dekorasyonlarında seramik çini vazolardan yararlanmaktadırlar.

Genişi bahçesi olanlar bahçeye uyum sağlayacağını düşündükleri çini vazo seçimlerini yaparak evlerine farklı bir hava katarken kimileri yatak odalarında bu vazo tercihlerinde bulunabilirler. Evleri geniş ve büyük olan bayanlar geniş merdiven dekorasyonlarında seramik vazolardan yararlanmaktadırlar.

Merdiven basamaklarına küçükten büyüğe aralıklı çini vazo dekorasyonu yapılabildiği gibi sadece merdiven başlarına da vazolar konularak ayrı bir güzellik oluşturulabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Damacana Kılıfları başlıklı makalemizde Mutfak Aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 3,602