Home / Aksesuar / Sıra Dışı Biblo Modelleri

Sıra Dışı Biblo Modelleri

Ev dekorasyonuna canlılık katmak için kullandığımız biblo modelleri arasında yer alan sıra dışı biblolar bir çok çeşide sahip.

Sıra Dışı Biblo Modelleri

Evimizin sessiz dekorasyonları olarak bilinen biblolar aslında evimize şıklık katan unsurlar arasında yer almaktadır. Dekoratifliği klasik ya da modern biblo seçimlerimizle uygulama ortamlarımıza yansıtabilir ve hoş görünümler oluşturabilirsiniz.

Sıra dışı biblo modelleri olarak bilinen biblolar arasında genel itibari ile insan figürlerinden yararlanılarak hazırlanmış biblolar yer almaktadır. Değişik giyimli ya da değişik pozisyonlarda oturmuş, zıplayan, koşan insan figürleri ortamlara hareketlilik katan unsurlar arasında yer almaktadır. Bu biblolar salonunuza, oturma odanıza ya da bulunduğunuz ortama çok farklı duruşlar katarak gelen misafirlerinizin de dekorasyonunuzdan etkilenmesi için gereken ortamı yaratırlar. Sıra dışı biblo çeşitleri arasında fillerde yer almaktadır. Bazı fil modelleri değişik biçimlerde tasarlanarak vitrinlerinizde ya da kitaplıklarınızda belki de masa üzerlerinde farklı kombinasyonlar oluşturmaktadır. Özellikle değişkenliği seven kişilerin sık kullandığı sıra dışı biblo modelleri her zaman ortamlarda değişik rüzgarların esmesine yardımcı olacak unsurlar arasında yer almaktadır.

Sıra dışı biblo modelleri seçtiğiniz biblonun büyüklüğüne ve kullanıldığı malzeme türüne göre değişen fiyat aralıklarında satılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ferforje Aksesuarlar başlıklı makalemizde Aksesuar Modelleri ve Ferforje Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,350