Home / Dekorasyon / Şömineli Ev Dekorasyonu

Şömineli Ev Dekorasyonu

Her insan evinde şöminesi olsun ve şöminenin karşısında dilediği gibi dinlenip günün yorgunluğunu atsın ister. Bunun için evinizi dekore ederken şömineli ev dekorasyonu konusunda doğru tercihler yapmanız gerekir. Bunu da ancak en doğru mobilyaları seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede evinizde şömine keyfini çok daha rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Şömine keyfi yapabilmek için evinizde mobilya yerleştireceğiniz yönü doğru seçmeniz gerekir. Mobilyalarınız şöminenin önünü kapatmamalıdır. Bu sayede dinlenmek için uzandığınız koltuklarınızdan rahatlıkla şöminenizi izleyebilir ve onun kızıl ateşinin yüzünüze renk vermesini sağlayabilirsiniz.

Şömineli ev dekorasyonu konusunda insanlar bazı hatalar yapabilmektedir. Bu hatalar, evlerin dekorasyonunun biraz uygunsuz ve rahatsız edici bir şekilde olmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden eğer şöminenizi daha doğru şekilde kullanmak istiyorsanız mobilya seçiminde daha dikkatli olmanız ve mobilya yerleşimini daha önce kafanızda oluşturmanız çok önemlidir. Böylece doğru eşyalar kullanabilmeniz ve dekorasyonunuzun azizliğine uğramamanız mümkün olacaktır.

Somineli-ev-dekorasyonu-krem Şömineli Ev Dekorasyonu

Pek çok kişi şömineli evde oturmak istese de herkesin doğru şekilde şömineli salon dekorasyonu yapması söz konusu olmayabilmektedir. Bu konuda bazen çok zevkli olduğunu düşünen insanların bile hata yaptığını görebilmek mümkündür. Şöminenizin modeline göre alacağınız mobilyalar sayesinde özellikle salonlarınızın çok daha şık ve modern bir hale gelebilmesini sağlayabilirsiniz. Doğru dekorasyon sayesinde salonlarınızın evde en keyifli vakit geçirdiğiniz alanlar haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ev dekorasyonu konusunda kullanacağınız mobilyalar kadar evinizde bulunan fiziksel özellikleri de düşünmeniz gerekir. Evinizin dekorasyonu konusunda daha doğru modeller seçebilmeniz için öncelikle şömineli ev dekorasyonu konusunda daha fazla bilgiye sahip olmalı ve seçimlerinizi buna göre yapmalısınız. Modern bir şöminenin bulunduğu evde Avangard dediğimiz klasik mobilyaların kullanılması doğru bir davranış olmayacaktır. Bu gibi özelliklere dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

Şömineli Ev Dekorasyonu Fotoğraf Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

70 queries 0,558