Home / Yapı / Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Evlerinizde farklı bir tarz oluşturmak için gündelik olarak kullandığınız kapılardan memnun değilseniz sürgülü cam kapı modelleri tam size göre demektir.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri ve Kullanım Alanları.

Son yılların modern ev dekorasyonunda görebileceğiniz kullanıldıkları mekanların havasında değişiklik oluşturan iddialı ürünler arasında yer alan sürgülü cam kapılar şu aralar bir çok kişi tarafından evlerde oda kapıları olarak tercih ediliyor. Üreticilerin farklı model ve stillerde seçenekler sunduğu bu kapı çeşitleri ev dekorasyonuna farklı bir derinlik katmayı başarıyor.

Sürgülü cam kapıların evlerde kullanım alanları arasında başta oda kapıları olmak üzere mutfak, giriş kapısı, salonlar için özel tasarımlar yer alıyor. Her türlü renk alternatifinin yanında çeşitli desenler ve resimlerinde uygulanabiliyor. Cam şekilsel olrak kolayca işlenebilmesi nedeniyle kapılarda standart diktörtgen haricinde farklı geometrik çeşitleri görebiliyoruz. Özellikle kullanım alanlarından biri olan salon girişlerinde çift sürgülü cam kapıların şıklığı ve zerafeti dikkat çekiyor.

Farklı yapılarıyla dekorasyonunuza canlılık getirebilecek sürgülü oda kapı örneklerine galerimizden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Amerikan Kapı Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde Kapı Modelleri ve Koçtaş Ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,619