Home / Dekorasyon / Turkuaz Ve Kahverengi ile Oturma Odalarınızı Şenlendirin

Turkuaz Ve Kahverengi ile Oturma Odalarınızı Şenlendirin

Turkuaz ve kahverengi tonlarıyla oluşturacağınız salon dekorasyonu ile evlerinize farklı bir hava verebilirsiniz.

Turkuaz Ve Kahverengi ile Oturma Odalarınızı Şenlendirin

Oturma odalarında yararlanacağınız mobilya tercihlerinizde kahverengi mobilyadan yararlanarak odalarınızda hemen hemen herkesin yararlandığı bir dekorasyon tercihinde bulunabilirsiniz.

Bu dekorasyon modelinden sıkıldığınız zaman yapacağınız farklı fikirler arasında sizlere önerimiz turkuaz renk seçeneğinden yararlanabilmek olmalıdır. Normalde kahverengi ve turkuaz rengini yan yana kullandığınız zaman hiçbir uyum olmadığını düşünürsünüz; fakat bu renkler birbirleri ile harika kombinasyonlar oluşturacaktır.

Kahverengi koltuk takımınızla beraber kullanacağınız turkuaz yastıklar sizlerin istediğiniz değişimi yaratmanızda yararlanabileceğiniz bir seçenek olacaktır. Mavi bir berjer, bir puf belki de bir sandalye tercihiniz ile oturma odanıza farklılık yaratabilirsiniz. Mavi minder tercihlerinde bulunmak da sizler için yararlı seçenekler arasında yer alacaktır. Bu muhteşem ikili renk tercihiniz ile odalarınızda mükemmel tazelikler ve canlılıklar yaratabilirsiniz.

Turkuaz renginden yararlanmak sizlere kahverenginin boğucu havasından kurtulmanıza önderlik edecektir. Salonlarınızda ahşap vazo ya da çerçeve seçimleriniz ile beraber turkuaz kül tablası tercihleriniz istediğiniz uyumu yakalamanızda sizlerin en önemli yardımcı aksesuarları olacaktır. Siz de bu değişim rüzgarını estirmek için hala bekliyor musunuz?

Turkuaz-Ve-Kahverengi-ile-Oturma-Odaları Turkuaz Ve Kahverengi ile Oturma Odalarınızı Şenlendirin

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,510