Home / Aksesuar / Uzun Cam Vazolar

Uzun Cam Vazolar

Evin her bölümünde kullanabileceğiniz uzun cam vazolar, ev dekorasyonuna katkıda bulunacak birer aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun Cam Vazolar Şık Aksesuarlar

Salonunuzda ya da oturma odanızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız ve evinize dekoratif bir hava kazandırmak istiyorsanız uzun cam vazolardan yararlanabilirsiniz.

Uzun cam vazolar odalarınızda köşelerinde ya da masa üzerlerinde son derece şık görünümler oluşturabilmektedir. Özellikle yapma çiçeklerle donatılmış vazolar dekoratifliğin yanı sıra uygulandığı odaya ayrı bir canlılık katacaktır. Uzun cam vazoların içerisine konulacak renkli kumlar ve boncuk gibi aksesuarlar cam vazoları daha güzel gösterecek ayrıntılar arasında yer almaktadır. Uzun cam vazolar aynı zamanda yemek masalarının vazgeçilmez unsurları olarak bilinmektedir.

Cam vazoların içerisine yerleştireceğiniz simli çiçekler odalarınızın ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmakla beraber şık dekorasyonlar elde etmenize de yardımcı olmaktadır. Cam uzun vazoların şekilleri de odalara ayrı dekoratiflik katan unsurlar arasında yer almaktadır. Dikdörtgen, kare, oval ya da değişik şekillerde (zig zag) tasarlanmış olan modeller arasından seçim yaparak odalarınızda değişik rüzgarlar esmesini sağlayabilirsiniz.

Odanın kenarlarına  yerleştireceğiniz uzun cam vazonun içerisinde koyacağınız renkli deniz taşları da misafir odanızda farklılık yaratacak dekorasyonlar arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Fil Aksesuarlar Şık Fil Biblolar başlıklı makalemizde Aksesuar Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

78 queries 1,784