Home / Dekorasyon / Vintage Mutfak Modelleri

Vintage Mutfak Modelleri

Vintage  stili mutfak dekorasyonunda en iyi seçeneklerden birisi olduğu bir gerçektir. Vintage stili mutfaklar nostaljik etkileri taşır. Eskiyi andıran renk şemaları ,antika mutfak eşyaları antika mutfak ekipmanları kullanılarak eski dönemleri hatırlatan  mutfak tasarımları oluşturulur. Vintage mutfak modelleri, eski zamanları hatırlatan nostaljik görünümlerinden dolayı  dikkat çekmektedir. Dolapların stili, mutfak tezgahı, mutfak masası ve diğer pek çok ayrıntı vintage tarzdadır.

Gerçek bir vintage stilini yansıtmak için, ayrıntılara dikkat edilmesi gerekir. Tabii ki, modern ekipmanlarla vintage stili kullanarak farklı bir tasarım da oluşturabilirsiniz. Vintage mutfaklarda renk seçenekleri de mevcuttur. Pastel tonlar egemendir ve daha yumuşak geçitler görülür. Ancak, elbette koyu renk mobilyalar ve loş ışıklı vintage tarzı mutfaklarda yapabilirsiniz. Dekore ettiğiniz  mutfaktan zevk aldığınıza ve mutfağı daha  kullanışlı kullandığınızdan emin olun. Çünkü evimizde en çok vakit geçirdiğimiz odalarımızın başında mutfak gelmektedir. Vintage hazır mutfak modelleri bulamıyorsanız eğer, marangoza kendi zevkinize göre sipariş vererek yaptırabilirsiniz.  Eski mutfağınızdan sıkıldıysanız mutfağınızı yeniden dekore etmenizi sağlayacak yepyeni tasarımları bir araya getirdiğimiz galerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Modern Ev Dekorasyonunuz İçin Avize Modelleri 2018 başlıklı makalemizde avize çeşitleri, Avize Modelleri ve avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

78 queries 1,476