Home / Yapı / Wc Duş Konteyner

Wc Duş Konteyner

Sosyal alan ve şantiyelerde kullanımı yaygın olan wc duş konteyner modelleri tek veya birden fazla kişiye hizmet verebilecek şekilde üretiliyor.

Wc Duş Konteyner, Mobil Tuvalet ve Duş Konteyneri

Wc duş konteynerlerin kullanıldığı yerler özellikle büyük şehirler, kamp alanları, insanların toplu yaşam alanları olarak bilinmektedir. Prefabrik yapılarda uygulanabilirliği bulunan bu wc duş konteynerler tekli, çiftli ya da çok daha fazla kişinin kullanılabileceği tarz da üretilebilmektedir.

Demontabl şeklinde mont edilebilirlikleri bulunan wc duş konteynerlerin bir yerden bir yere taşınabilirliği bulunmaktadır. Wc konteynerlerde sizin isteğinize göre normal standartlarda alafranga ve alaturka tuvaletler, kilitlenebilir kapı, havalandırma kanalları, elektrikli fanlar ve standart musluk bataryaları yer almaktadır. Duş konteynerlerinde de istediğiniz kişi sayısına göre duş kabini yapılmaktadır. Wc konteyner ve duş konteyner için talepte bulunmanız durumunda ekleme musluk ilaveleri ya da wc ve duş ilaveleri yapılabilmektedir. Duş konteynerler özellikle açık alanlarda, şantiyelerde, fabrikalarda, plaj ve kumsallarda, yazlıklarda ve eğlence alanlarında sıklıkla kullanımı tercih edilen konteyner tipleri olarak bilinmektedir.

Bu konteynerler yerdeki zemin ile bağlantı kurulacak şekilde monte edilir ve bu nedenle yıkılma gibi bir sorunu yoktur. Uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Evler başlıklı makalemizde Ev Modelleri ve Prefabrik Evler hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 0,726