Home / Mobilya / Yan Sehpa Modelleri

Yan Sehpa Modelleri

Koltuk kenarlarında gördüğümüz yan sehpa modelleri kullanışlı çeşitlerinin yanında uygun fiyatları ve modern modelleri ile de odaya farklı bir hava veriyor.

Yan Sehpa Modelleri

Oturma odanızda ya da salonunuzda kullanmak amacı ile seçtiğiniz yan sehpa modelleri salon takımınızla bir bütün oluşturacak şekilde seçildiği zaman daha güzel bir bütünlük oluşturmaktadır.

Yan sehpa modelleri arasından seçim yapmadan önce dikkat etmeniz gereken unsur yan sehpanızın ne amaçla kullanacak olduğunuza karar vermek olmalıdır. Yan sehpanıza bilgisayarınızı mı koymayı düşünüyorsunuz? O zaman biraz yüksek bir model seçmenizi öneririz; çünkü boyu kısa bir yan sehpa seçmeniz durumunda bilgisayarınıza bacağınız çarpabilir ve istediğiniz rahatlıkta bilgisayar kullanımı gerçekleştiremezsiniz.

Aklınızda yan sehpanızın üzerine abajur koyma fikri varsa yan sehpa modelleri arasından seçim yaparken okuma mesafenizi göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Bunların hiçbiri değil sadece misafir geldiği zaman ikramda bulunurken kullanacağım diyenlerdenseniz orta boyda bir yan sehpa seçmenizde fayda görülmektedir. Sehpa seçerken yapacağınız seçimlerde kullanım amacının yanı sıra az yer kaplayan modeller arasından seçimlerde bulunmanız yan sehpanızı koyacağınız odada fazla boğucu bir ortam oluşturmamanız amacıyla önerilmektedir.

Hala bir seçim yapmadınız mı? O halde yan sehpa modellerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan modele anında sahip olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan L Gardrop Modelleri başlıklı makalemizde Gardrop Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,577