Home / Dekorasyon / Yaratıcı ve Farklı 25 Yatak Odası

Yaratıcı ve Farklı 25 Yatak Odası

Yatak odaları, belki de günlük yaşamımızda en çok vakit geçirdiğimiz ilk birkaç alandan biri. Çünkü ortalam 6 ila 8 saat arasında geçen uyku süresi boyunca içinde bulunduğumuz bu ortamlar, günlük yaşamımızın ortalama dörtte birinde bize eşlik ediyor. Dolayısıyla hemen herkes için yatak odası tasarımı, yatak odası dekorasyonu ve içinde kullanılan malzemeler oldukça önemli.

Bu içeriğimiz yatak odası dekorasyon fikirleri kapsamında değerlendirilebilecek, ancak daha çok farklı, özgün ve yaratıcı olma özellikleri gösteren 25 fotoğraftan oluşuyor. Kimi fotoğraflarda sadeliği ve huzuru, kimlerinde ise adeta çılgınlığı gözlemleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra eğer yatak odanızda bir değişiklik yapmayı aklınızdan geçiriyorsanız ya da evlenme öncesinde veya yeni bir ev satın alma, kiralama arefesinde bulunuyorsanız ve yatak odası ile ilgili fikirleriniz henüz netleşmediyse aşağıda görüntüleyebileceğiniz fotoğraflardan ilham alabilirsiniz. Kim bilir, belki de aralarında bulunan birkaç tane tasarımı veya konsepti çok beğenerek tamamen aynısı kendi yatak odanızda görebilirsiniz.

Tasarım ve Fikir Kadar Malzeme Kalitesi de Önemli!

Sanılandan çok daha derin ve hem dolaylı hem de dolaysız etkiler ortaya koyan yatak odalarında ışık seçiminden ürünlerde kullanılan malzemeye kadar dikkat edilmesi gereken birçok unsur yer alır. Dolayısıyla her ne kadar aşağıdaki tasarım örnekleri yaratıcı, farklı ve belki de kışkırtıcı olsa da mutlaka ve mutlaka kullanılan malzemelere de dikkat edilmesini gerektiğini de hatırlarak sizleri fotoğraflarla baş başa bırakıyoruz.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

77 queries 0,602