Home / Mobilya / Yavrulu Yatak Modelleri

Yavrulu Yatak Modelleri

Dar alanlar için ideal çözümler arasında bulunan yavrulu yatak modelleri, yerden tasarruf etmenizi sağlıyor.

Yavrulu Yatak Modelleri

Halk arasında yavrulu yatak modelleri ile geçen, yatak modelleri aslında iki katlı bir temadan oluşur. Genellikle kalabalık ailelere hitap eden bu yataklar istenildiğinde tak kat görevi görür, istenildiğinde ise alttan diğer parçası çıkarak bir asmak şeklinde ikinci yatağa dönüşür.

Yavrulu yatak modelleri fiyatları ise, normal yatağa göre biraz daha fazladır. Herkesin satın aldıktan sonra vazgeçemediği bu modeller, özellikle evleri küçük olan kişiler için çok idealdir. Misafiriniz geldiğinde ekstra yatak çıkarmanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Oysaki yavrulu yatak takımları ile anında bir kişinin yatabileceği bir yer oluşturabilirsiniz. Daha sonra da saniyeler içinde yerine yerleştirip ortamı hemen toplayabilirsiniz.

Sizlerde yeni bir yatak alacak iseniz ve yatak sıkıntınız varsa, mutlaka bu iki katlı yatak modelleri tercih etmenizi öneririz. Her iki katı da son derece rahat ve birbirinden bağımsız bir şekilde kullanılır.

Sizler de evlerinizi daha konforlu ve daha kullanışlı bir hale getirmek adına yapmış olduğunuz bu uygular ile daha yaşanır bir hayat elde etmiş oluyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Weltew Delux Takımları başlıklı makalemizde Koltuk Modelleri ve Weltew Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

75 queries 0,501