Home / Püf Noktaları / Yaz Aylarına Özel Dekorasyon Önerileri

Yaz Aylarına Özel Dekorasyon Önerileri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte evlerinize özel ufak dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. İşte yapabileceğiniz birkaç dekorasyon önerileri.

Yaz Aylarına Özel Dekorasyon Önerileri

Güneşin kendini çok fazla gösterdiği şu günlerde insanlar da kendi enerjileri ile dolup taşmaktadır. Bu enerjinin en büyük sebebi şüphesiz yaz aylarının gelmesi ve bu mevsime özel olarak insanların ve bulundukları ortamların değişim rüzgarı ile yenilenme çalışmalarıdır. Yaşanılan ortamın yeniden dekor edilmesi, yenilikçi ve özel ürünler ile donatılması insanın iç dünyasına da yansıyacaktır. Yaza özel olarak hazırladığımız dekorasyon önerileri ise şunlardır;

  • Yaz aylarının gelmesi ile birlikte evlerimizde yapılacak olan ilk dekorasyon değişikliği iyi bir yaz temizliğidir. Yaz temizliğinin ilk yapılacağı bölgeler mobilya ve ev ortamında bulunan aksesuarların temizlenmesidir.
  • Ev ortamında yaz temizliğinin yapılması gereken bir başka bölümler ise, duvarların ve tavanların boyanmasıdır. Ama sizler bu sene boya yerine artık evlerde çok fazla kullanılan gerek renkleri gerekse de gösterişi ile daha canlı duran duvar kağıtları ile kaplama işlemi yapabilirsiniz.
  • Salon ve odaların aydınlatılması başta olmak üzere gösterişli duruşları ile perdelerinde temizlenmesi gerekmektedir. Ama sizler bu yaz değişimi baştan aşağıya yaşayanlardan iseniz, son yıllarda çok fazla moda olan görüntüsü, kesimleri ve süslemeleri ile evinizin daha gösterişli durmasını sağlayan taşlı perde modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Yine ev dekorunun en önemli ürünlerinden biri olan halıların değiştirilmesi son derece önemlidir. Özellikle kalın halıların yerine son derece otantik ve doğallığı en iyi şekilde yansıtan kilimler salon ve odalarda tercih edilebilir.
  • Yaza özel dekorasyon için son önerimiz, evinizin ortamında doğallığı ve otantik bir görüntüyü en iyi şekilde yansıtabilecek avize, aksesuar, doğal ve yapay çiçekler ile süslenebilir.

Yaz-Ayları-Dekorasyon-Önerileri Yaz Aylarına Özel Dekorasyon Önerileri

Bir önceki yazımız olan Duvar Kağıdı Nasıl Sökülür başlıklı makalemizde Duvar Kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

71 queries 1,790