Home / Dekorasyon / Yemek Odalarında Sarının Ahengi

Yemek Odalarında Sarının Ahengi

Sarı renk ve tonlarının kullanımıyla birbirinden şık ve dinlendirici yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Yemek Odalarında Sarının Ahengi

Sarı renk yemek odaları seçiminiz içinizin yemek yerken ve yemek odalarını kullandığınız ortamlarda enerji ile dolmasına rehberlik etmektedir. Pek çok kişi gösterişli renk seçimi olarak sarı seçimini aksesuar ya da vazo seçimlerinde yapmaktadırlar.

Sarının doğru tonunu yakaladığınız sürece bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağınızın garantisini yaşayabilirsiniz. Açık sarı ve neon sarı olarak bilinen sarı tonundan uzak durmanız gerektiği herkesin bildiği bir gerçektir. Sarı ile beraber beyaz ve gri renkli tamamlayıcılardan yararlanmanız yemek masalarınızda istediğiniz ahengi yakalamanıza yardımcı olacaktır. Mesela gri bir şamdan seçimi doğru bir tercih olacaktır. Mor rengi tamamlayıcı renk seçmeniz de tamamlayıcılık açısından size yardımcı olacaktır.

Kahverengi ya da fildişi renginin sandalyelerde kullanılıyor olması da en doğru seçenekleriniz arasında yer alacaktır. Duvar, zemin, mobilya, aksesuar seçimlerinizle bütünleştireceğiniz yemek odalarınızda bir ya da birkaç unsurda sarı kullanımı gerçekleştirerek yaratmak istediğiniz ahengi yaratabilirsiniz.

Sarı rengi duvar rengi ve masa seçiminde kullandıysanız mor renk sandalyelerle bunu tamamlamak size fayda sağlayacaktır.

Sarı-Yemek-Odası Yemek Odalarında Sarının Ahengi

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

73 queries 1,212