Home / Dekorasyon / Yönetim Eğitimi

Yönetim Eğitimi

1322 Yönetim Eğitimi

İş hayatına katılan tüm profesyonellerin uzun vadeli hedefi başarılı bir şirkette yönetici konumunda çalışmaktır. Pek çok bilinen markanın, yönetici konumunda çalışan profesyoneller yardımıyla bulundukları noktada olduğu ise yadsınamaz bir gerçektir. Yönetim kabiliyetinin kişilerde doğuştan olduğu gibi bir düşünce olsa da, aslında bu kabiliyet alınan eğitimlerle ve edinilen tecrübelerle pekiştirilir. Bu da başarılı bir yönetim eğitimi yolundan geçer.

İstanbul Business School yönetim eğitimi sertifika programı iyi bir yöneticinin sahip olması gereken tüm öğeleri içerisinde topluyor. 4 hafta süresine yayılan bu programda katılımcılara objektif ve tarafsız olma, iş hayatında birlikte çalıştıkları kişilere eşit davranma, analitik düşünme yöntemleri, kendini ifade etme yeteneği, ikna ve iletişim kabiliyeti ve yöneticinin sahip olması gereken birleştirici güç öğeleri aktarılıyor. Aktarılan bu bilgiler ışığında uygulanan grup çalışmaları ve vaka örnekleri de katılımcıların öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dökmelerini sağlıyor. Bir yöneticinin iş hayatında karşısına çıkan sorunları hızlıca çözme becerisi büyük önem taşıdığından, eğitmenlerin anlattığı gerçek iş hayatı tecrübeleri büyük önem taşıyor. Bu örnekler, katılımcının kendi iş hayatında karşılaşabileceği tüm olası problemlere karşı hazırlıklı olmasını sağlıyor.

IBS yönetim eğitimi katılımcılara öncelikle liderlik kavramını açıklıyor ve aktarılan bilgilerin iyice pekişmesi adına etkin liderleri diğerlerinden ayıran özellikleri ön plana çıkarıyor. Bu aşamada programa konuk olarak katılan profesyoneller ise yaptıkları konuşmalar ile katılımcıların ufkunu genişletiyor. Yönetim eğitimi sayesinde katılımcıların karşısına çıkan bir diğer fırsat da sektörden pek çok önemli profesyonel ile tanışma şansı oluyor.

Yönetim eğitimi İstanbul içerisinde IBS tarafından katılımcılara büyük bir katkı sağlıyor. Bu eğitim programı katılımcıların stratejik planlama, delegasyon ve problem çözme yeteneklerini geliştirerek hem bulundukları şirketlere değer katmalarını hem de kariyer basamaklarını hızlı adımlarla aşmalarını sağlıyor. Bu program tüm ekip liderlerine, orta ve üst düzey yöneticilere, girişimcilere ve bu alanda deneyim ve bilgi kazanmak isteyen tüm profesyonellere hitap ediyor. Eğitim programı sonunda katılımcılara verilen sertifika ise özellikle yönetici adaylarının rakipleri karşısında bir adım öne çıkmalarına yardımcı oluyor.

Bir önceki yazımız olan IKEA 2018 TV Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde IKEA, ikea 2018 tv üniteleri ve IKEA TV üniteleri çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

68 queries 0,598