Home / Tekstil / Zebra Perde Modelleri

Zebra Perde Modelleri

Son yıllarda en çok tercih edilen zebra perde modelleri farklı renk kombinasyonlarına sahip mekanizmalı perdeler arasında yerini alıyor.

Zebra Perde Modelleri Bayanların Gözdesi

Perdeler evlerimizin vazgeçilmez unsurları olarak yer almaktadır. Zebra perde modelleri son yılların en beğenilen trendleri arasında yer almaktadır. Mekanizmalı perde çeşiti olarak bilinen bu perdeler kolay temizlenebildikleri içinde de sık tercih edilmektedir.

Aynı zamanda gece- gündüz perde olarak bilinen zebra perde modelleri narin kumaşlardan elde edilebilen perdeler olarak açma- kapama sistem özelliği ile çalışmaktadır. Mekanizma sistemi bu perdelerin tamamen yukarı- aşağı hareket edilebilmesini de sağlamaktadır. Zebra perdelerde kullanılan ithal kumaş ve iplik özelliği perdenin kalitesini vurgulayan özellikler arasında yer almaktadır. Zebra perdeler apre kaplamalı ve kenar kesimlerinin düzenli olmasından dolayı uzun süreli dayanabilen bir perde olarak bilinmektedir. Spor tipli bir dekorasyon anlayışınız varsa bu perdeler tam sizin evinize yakışacak modeller olacaktır. Zebra perde modelleri arasından yapacağınız incelemeler sonucunda simli, desenli, düz bambu, eko ucuz, dikey, katlamalı, fonlu, pileli, baskılı zebra perde modelleri arasından seçimlerde bulunabilirsiniz.

Ayrıca ekonomik fiyat seçenekleri arasından seçim yapabilir ve zebra perde modelleri arasından yapacağınız seçimlerle evlerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bambu Kilim Modelleri başlıklı makalemizde Halı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

72 queries 0,470