Home / Dekorasyon / 1+1 Ev Dekorasyon Örnekleri

1+1 Ev Dekorasyon Örnekleri

Stüdyo daire olarakta bilinen 1+1 dairelerin dekorasyonu, alanın kısıtlı olmasından dolayı normal ölçülerdeki dairelerden daha zordur.

1+1 Ev Dekorasyon Örnekleri

1+1 ev tercihinde bulunan kişiler ya bekar kişiler ya da yeni evlenmiş olup çocuğu olmayan kişiler olarak bilinmektedir. Bu kişiler ev dekorasyonunda mutfak, oturma odası yatak odası dekorasyon fikirlerinden yararlanmaktadır.

Mutfak ve oturma odasını birleştirip tek oda olarak kullanan kişilerin sayısı çoktur. Bunlar şık ve dikkat çekici renk tasarımları arasından seçimlerde bulunarak güzel bir oturma grubu ile salonlarını renklendirmektedirler. Bu tarz evlerde genel olarak Amerikan mutfağı tipinde mutfak olup salonla beraber kullanım gerçekleştirilmektedir. Yatak odalarında da şık ve modern görünümler oluşturularak şık ortamların oluşumuna rehberlik edebilirsiniz. Konforlu ve rahat mobilya tercihiniz ile odalarınızda büyüleyici görünümler oluşturarak romantik ortamlar yaratabilirsiniz. Yatak odalarınızda kullanacağınız farklı abajur seçenekleri, değişik lamba örnekleri, renkli kırlent modelleri, duvar tablosu çeşitleri, renkli duvar kağıtları, çeşitli bitki tipleri, portatif şamdan ve mumluklar sizler için harika birer seçim olacaktır.

Evin uygun kısımlarında kullanılacak dekoratif ayna seçimlerinizde ortamlarda aydınlık oluşumunun yanı sıra değişiklik oluşturacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kumtaşı Boya Rengi başlıklı makalemizde Duvar Dekorasyonu ve Duvar Renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About yzy

78 queries 8,974